Scoupé - pro ty co rádi experimentují

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Bowie
*
Příspěvky: 19
Registrován: 11 říj 2006, 17:05
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Bowie »

black_sheep píše:5tis najede vetsina lidi za mesic nebo dva takze to je opravdu kratka doba na hodnoceni... :roll:
Souhlasím....5000km je málo,ale už si sestavuji další motor.Jen co seženu více financi,dám se do práce!!!Chtěl bych to stihnout do května,ale uvidíme... :shock:
Hyundai Scoupé 1.5i TURBO
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Bowie píše:
black_sheep píše:5tis najede vetsina lidi za mesic nebo dva takze to je opravdu kratka doba na hodnoceni... :roll:
Souhlasím....5000km je málo,ale už si sestavuji další motor.Jen co seženu více financi,dám se do práce!!!Chtěl bych to stihnout do května,ale uvidíme... :shock:
tak hodne stesti :wink:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Karlos píše:No právě že když už si si dal práci s motorem a zvednul výkon, tak bych tam určitě nedával kroužky ze slabší felicie
Prostě bych si to nerisknul :wink:
Taky si to samé myslím,pokud už má takovej výkon,tak to dlouho nevydrží,už jenom kvůli teplotě při zážehu,bač je mnohem větší než u obyčejnýho atmosferickýho motoru!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupé - pro ty co rádi experimentují

Příspěvek od Yurii »

Táákže oživíme tohle fousatý téma a zeptáme se našeho osazenstva co si o tom myslí dnes :))

pořád rozmýšlím mezi generálkou samotný palice a generálkou celýho motoru a něják se nemůžu rozhodnout protože sehnat za rozumnou cenu pístní kroužky na Scoupe je umění :(
Bowie na klubu už dávno není stejně tak jako velká část ostatních přispěvovatelů v tomhle vlákně, takže zpětnou vazbu o tom co mu auto vydrželo nemáme :( ale pořád mám takové cukání že to zkusím.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Scoupé - pro ty co rádi experimentují

Příspěvek od black_sheep »

já už slyšel o hodně GO scoupé a nikdy už to nevydrží jako nový, to je snad jasný. ale často to taky brzo zlobilo zase :-(

btw. yurii, vim že to nechceš slyšet, ale už jsi nekdy přemýšlel o jiným autě? :-) no težko si představit a docela by mě zajimalo co by to bylo :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupé - pro ty co rádi experimentují

Příspěvek od Farrael »

Yuri souhlasim s Blackem. A že seš to ty a chceš turbo určitě tak si pořiď třeba tohle: http://www.sportovnivozy.cz/14258-opel- ... ea-blu-opc
Já vim je to ošklivej Opel a u týhle si nejsem jistej jestli má turbo (zřejmě ne), ale kamarád si ji teď v turbu koupil a je to fakt raketa. Zrychlení uplně úžasný. Mít peníze tak se asi rozmyslm :-D Přece jenom jestli takhle cpát peníze do auta tak asi už novějšího. Scoupé nikdy novější nebude už no. Ač je to hezký auto.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupé - pro ty co rádi experimentují

Příspěvek od Yurii »

Hele skupáč může bejt i bezproblémový auto, jenom mu musim věnovat dostatek prostředků a péče... :) Co se koroze týče, u Modráka se mne netýká, takže nejvíc finančně náročnou a nespolehlivou část údržby škrtám.
A už zbejvá jenom ten pitomej motor a introš...

Na nový auto nejsou love a upřímně řečeno po tom ani tolik netoužim protože s tim co bych si koupil bych zase spadnul do stejnýho koloběhu jako se skupáčem.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Scoupé - pro ty co rádi experimentují

Příspěvek od Tomson-tr »

Ja zase suhlasim s Yuriim,neviem preco kazdy odhovara kazdeho od scoupecka,je to uplne normalne auto,a ktomu este aj super vyzera....ja ho mam 2 roky a pohoda (az na tu koroziu)....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Scoupé - pro ty co rádi experimentují

Příspěvek od Piskotkiller »

black_sheep píše:já už slyšel o hodně GO scoupé a nikdy už to nevydrží jako nový, to je snad jasný. ale často to taky brzo zlobilo zase :-(

btw. yurii, vim že to nechceš slyšet, ale už jsi nekdy přemýšlel o jiným autě? :-) no težko si představit a docela by mě zajimalo co by to bylo :-)
Záleží jak provádíš GO 8)
Hyundai Scoupe GT
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“