Hyundai Accent 1,5 r.v.1997 při zahřátí chcípá...

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Marki
Příspěvky: 1
Registrován: 21 bře 2017, 20:04

Hyundai Accent 1,5 r.v.1997 při zahřátí chcípá...

Příspěvek od Marki »

Dobrý den,
potřebovala bych poradit zda neměl někdo podobný problém jako já. Máme automobil Hyundai Accent obsah 1.5, 65 kw, rok výroby 1997.
Jedná se o to, že auto při zahřátí už jen na provozní teplotu začne samo chcípat. Nepodařilo se nám ani napojit
na diagnostiku takže nemáme představu v čem by mohl být problém.
Zajímalo by mě jestli neměl někdo podobný problém jako já a případně jak jej řešil.
Doposud nebyly s autem žádné problémy a neradi bychom měnili.
Předem děkuji za pomoc...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1,5 r.v.1997 při zahřátí chcípá...

Příspěvek od Yurii »

Sice stejenej motor ale špatná kategorie. Náhodný chcípání se od stolu diagnostikuje děsně blbě. Zpravidla to dělá čidlo otáček na klice respektive hallův senzor ale záleží na ostatních symptomech. Měl jsem třeba jedno auto který takhle v létě náhodně chcípalo a nikdy jsem nepřišel proč. Hyundai jednu dobu používal relativně nekvalitní kabely takže je možné že se může přerušovat některé spojení mezi důležitými čidly a jako ten hallův senzor a řídící jednotkou.

V tomhle pomůže jenom zkušenej autoelektrikář, z řídící jednotky to většinou nepoznáte tyhle starý jsou hloupý a nepamatujou si nic.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“