Velký problém!Nehouká houkačka u SCoupe -> problem ->

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Velký problém!Nehouká houkačka u SCoupe -> problem ->

Příspěvek od Romcis »

Potrebuju nutne poradit kvuli STK jinak sem v haji!Nehouka houkacka,volant sem rozebral vycistil kontakty atd...takze tam ta chyba nebyla stejne.
Ve zkratce : houka obcas-mysleli sme ze je nekde porusena kostra,kdyz sme to zmerili po kabelu...jenomze po udelani "bypassu" to houkalo porad!Takze tim to taky nebylo,takze se to vidi na relé(pojistka je ok),jenomze nevim ktery rele to je a kde je!Protoze rekneme ze auto cca.20 minut stoji,nenastartované a houkacka jde->start->porad jde,ale chvile jizdy a uz ani nahodou,z cehoz sme odhadli je to to relé v haji asi,protoze pak uz nesepne(netusim proc??jedine z duvodu zvyseni napeti v siti).
Takze kdo vi ktery relé a kde je napojeno na houkacku?Nebo kde jinde by mohla byt zavada???Nutne potrebuji.Diky za napady.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Houkačka

Příspěvek od ivan »

Tak sáhni,které se nejvíce přehřívá!!
Které to je, to Ti přesně neřeknu!!
Zkus je přeházet ty relátka!
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Nevím jestli to tvoje autíčko má relé na houkačku,obyčejně nebývá,ale nesmysl ze zahříváním jelikož v relé je cívka,kterou prochází nejdříve proud a pak napětí a když je v sepnutén stavu tak doje k zahřívání ať už je to relé nebo stykač a tak dál.Jelikož když sepneš klíček v zapalování tak dojde k sepnutí několika takových to relé ,tak bych to rozhodně neřešil tím nejteplejším/pouze pro Ivan - to je stejný blud jak hladinka oleje,vzpomínáš a promiň , když něco nevím taky raděj mlčím/.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Tak mensi uprava...neni to rele,ani pojistka,ale je to ve volnante,resp. ve tim ze plus(+) je tam privedeno dratkem,kostra je ok,takze ten dratek se nekde asi prodrel...protoze pokud je volant rovne nebo 1 otocka do leva= netroubí,pokud narovnam a 1 otocka do prava troubi jako o zivot!
Tak a mel to uz nekdo na SCoupe rozdelany?=kryt volatnu+ten pod nim...atd...proste celou cestu toho vedeni????
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Houkačka

Příspěvek od ivan »

Já jsem to tak trochu tušil, byl jsem to předchvílí zkusit a relé tam
opravdu není!!Plusový kabel je pod stálým napětím!!
A má akorát pojistku!
Tak sundej kryt hned pod volantem a podívej se po kablíku jestli není prodřený!! A sundej volant aby si tam pořádně viděl!!
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

I tak diky za rady,hned rano na tu jdu,protoze chybka je opravdu tam!A pak rychle na technickou dokud to bude troubit :P :lol: Akorat je blby ze se to zase po nejakym case asi prodre...sice to bude trvat par let,ale i tak.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Romcis píše:I tak diky za rady,hned rano na tu jdu,protoze chybka je opravdu tam!A pak rychle na technickou dokud to bude troubit :P :lol: Akorat je blby ze se to zase po nejakym case asi prodre...sice to bude trvat par let,ale i tak.

HEEEEJ, cao, ty ses ten z NOVYHO BORU??? jsem te tu uz parkrat videl!!! Heheheh, zrovna predevcirem jsem stal na namesti a troubil na tebe a ty sis me ani nevsiml! :) Mam cerveny scoupe.. :) kdyztak napis na *** *** *** a dame nekde spicha.. ;) Treba zejtra (patek), v nedeli odjizdim do Liberce na VS kolej :)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Anonymous píše:
Romcis píše:I tak diky za rady,hned rano na tu jdu,protoze chybka je opravdu tam!A pak rychle na technickou dokud to bude troubit :P :lol: Akorat je blby ze se to zase po nejakym case asi prodre...sice to bude trvat par let,ale i tak.

HEEEEJ, cao, ty ses ten z NOVYHO BORU??? jsem te tu uz parkrat videl!!! Heheheh, zrovna predevcirem jsem stal na namesti a troubil na tebe a ty sis me ani nevsiml! :) Mam cerveny scoupe.. :) kdyztak napis na --- --- --- a dame nekde spicha.. ;) Treba zejtra (patek), v nedeli odjizdim do Liberce na VS kolej :)
To jsem byl ja - byl jsem fakt v soku ze se objevil nekdo dalsi se scoupeckem a hnedle v ty nasi prdelce, ze jsem se uplne zapomnel prihlasit! :)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“