Diagnostika Scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Diagnostika Scoupe

Příspěvek od Yurii »

Chvilku zpátky jsem se bavil s rbrodskym a dal mi odkaz sem tak mi začalo v hlavě hlodat jestli bych si to nemohl udělat nebo pořídit pro Skupáče když už jsem ten skoro vyštudovanej elektrotechnik.
Jenže v tom mám totální binec. Koukal jsem se sem kde už se to řešilo https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 4&start=60 ale vůbec jsem z toho nepobral jaký interface má Scoupe... Jestli OBDII nebo EOBD s atypickým konektorem. Určitě mám ten konektor co je ve výš uvedeném článku o programu pro diagnostiku Mitsu pro Palm, ale tím moje znalosti končí a to téma mi taky moc nepomohlo.
Poraďte mi prosím někdo abych byl zas o něco informovanější sem z toho jelen :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Jakou diagnostiku teda používa ten Skupáč kucí... ? Prosím prosím moc strašně ;) stačí jenom potvrdit jestli to je OBDII nebo něco jinýho.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

UP
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

ja myslim ze je to ODB, ale nevim jestli I nebo II. myslim ze ivan bude vedet, zabyval se tou myslenkou docela dlouho, chtel jsem si to poskladat taky ale nejak k tomu nedoslo.. :(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Ja vim Ivanka jsem se ptal ale odpovedi jsem se bohuzel nedockal :(
Prolejzal sem celej HC ale nikde sem nenasel presnou odpoved.
Podle nekterejch veci je to nejakea ta diagnostika od Mitsu s OBD konektorem, nebo je to OBDII a konektor od Mitsu, ted nevim :( Kazdopadne v tom mam poradnej gulas a nikdo nic nevi.
Tohle je co psal Ivánek v jendom to topicu...
ivan píše:Mám to postavené,ale teď Mi kleknul noťas :evil: ,tak čekám na součástky,ale budou během příštího týdne!! :wink:
U Mě je to,takto do roku 1996 používal Hyundai EOBD,COŽ JE DIAGNOSTIKA PRO CELOU EVROPU!! Ty jistě máš auto vyrobené po roce 1996,což jistě tam máš tento ISO konektor! Obrázek
U Mě to je trošku složitější v tom,že mám pouze jiný konektor,který není v standardu!! :evil: Ale sehnal jsem proti kus a světe div se je to z Mitsubishi konektor,mám kabel s převodníkem na OBD II-KU a na Mého
Hyundaie si ho udělám zvlášť !! :wink:
Podle tohoto zapojení to má vypadat takto,ale automobilka to může mírně
obměnit nebo k tomu naopak ještě něco přidají,ale zatím co jsem o tom četl,tak základ je pořád stejný!!Zatím v tom trošku tápu,ale Já se učím rychle!! :lol: :lol: :wink:
Počítám že ječtě měl Scoupekdyž to bylo aktuální. Ale problém je v tom že se mi to moc nezdá že by Skupáč s elektronikou od bosche měl konektor od mitsu :roll:
Navíc se mi zdá že když mi Hujer dělal diagnostiku tak to mělo ten klasickej OBDII konektor...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“