Hyundai Coupe I.Gen (+ facelift) Katalog Náhradních Dílů !!!

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Felotron

Příspěvek od Felotron »

...ta diskuze k clanku je vesela... Strasne se mi libi sovnavat Coupe s Z350 apod. :) Ze to stoji 2x tolik nikoho netrapi :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Presne tak .... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Vita píše:Presne tak .... :lol: :lol:
Nejlepsi jsou prispevky typu "korejce bych nikdy nekoupil", "jsou to poruchova auta s hroznym designem"

:lol:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

To jiste napsal nejaky odbornik ..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hele vy odborníci a byli jste v té diskuzi??? :o
Zkuste tam juknout,taky dobrej nářez!!! :lol: :lol: :wink:
http://cgi.novinky.cz/discussion/discus ... leId=91440
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Tak to jsou masakry, pročetl jsem si tu diskuzi celou a docela jsem se bavil. 80% lidí mele (asi z hladu) naprostý nesmysly. Bohužel i ty co se snažej Hyundai obhajovat, nejvíc mě pobavil, ten co srovnával Coupe s M3 :? ....Popřípadě hned na začátku kde někdo hází do jednoho pytle Ford Puma a Opel Tigra :evil:
Obrázek
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Petr HC píše: ....Popřípadě hned na začátku kde někdo hází do jednoho pytle Ford Puma a Opel Tigra :evil:
No on si rekl, ze obe jsou to zvirata, tak to musi byt podobny .... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Vita píše:
Petr HC píše: ....Popřípadě hned na začátku kde někdo hází do jednoho pytle Ford Puma a Opel Tigra :evil:
No on si rekl, ze obe jsou to zvirata, tak to musi byt podobny .... :lol: :lol:
Na tom něco bude, to mě nenapadlo :D
Puma a Tigra jsou krásnej případ toho jak 2 celkem podobný auta můžou bejt rozdílný, zatimco Tigra je nákupní taška se kterou si o nějaké sportovnější jízdě můžete nechat jen zdát, Puma má ke sportovnímu autu podstatně blíž. Už jen podvozek obou aut je naprosto neporovnatelný o motorech a brzdách nemluvě...ale to jsme asi trošku odbočili od tématu, co? :D
Obrázek
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Petr HC píše:
Vita píše:
Petr HC píše: ....Popřípadě hned na začátku kde někdo hází do jednoho pytle Ford Puma a Opel Tigra :evil:
No on si rekl, ze obe jsou to zvirata, tak to musi byt podobny .... :lol: :lol:
Na tom něco bude, to mě nenapadlo :D
Puma a Tigra jsou krásnej případ toho jak 2 celkem podobný auta můžou bejt rozdílný, zatimco Tigra je nákupní taška se kterou si o nějaké sportovnější jízdě můžete nechat jen zdát, Puma má ke sportovnímu autu podstatně blíž. Už jen podvozek obou aut je naprosto neporovnatelný o motorech a brzdách nemluvě...ale to jsme asi trošku odbočili od tématu, co? :D
Ani ne,máš naprostou pravdu!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
redsportcar
*
Příspěvky: 13
Registrován: 31 bře 2007, 22:56
Bydliště: Praha

Příspěvek od redsportcar »

http://www.newtonnet.co.uk/coupe/servic ... ical.htm#8 tady by melo byt vsechno do posledniho sroubku popsano a nakresleno ..
Hyundai coupe , 2.0 16V, r.v 1999
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
Petr HC píše:
Vita píše: No on si rekl, ze obe jsou to zvirata, tak to musi byt podobny .... :lol: :lol:
Na tom něco bude, to mě nenapadlo :D
Puma a Tigra jsou krásnej případ toho jak 2 celkem podobný auta můžou bejt rozdílný, zatimco Tigra je nákupní taška se kterou si o nějaké sportovnější jízdě můžete nechat jen zdát, Puma má ke sportovnímu autu podstatně blíž. Už jen podvozek obou aut je naprosto neporovnatelný o motorech a brzdách nemluvě...ale to jsme asi trošku odbočili od tématu, co? :D
Ani ne,máš naprostou pravdu!! :wink:
jojo to ma no, ale ja je teda taky hazu tak nak do jednoho hodne podobnyho pytle, pac ty auta jsou si konkurenci, oba jsou to upraveny modely z mini aut (corsa vs. fiesta), prostorove velmi nevyrazne, ale je pravda ze podvozkove a motoricky je puma daleko lepsi :wink: ostatne Puma byla vyvijema jako konkurence pro Tigru mam takovej pocit!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Pilc
*
Příspěvky: 28
Registrován: 07 pro 2007, 09:35
Bydliště: Chrudim

Co se sere...

Příspěvek od Pilc »

No... sere se klika... ta se mi mimochodem vysrala ted. vyblil se mi celej motor. narval sem do toho 30000 a liboval sem si, jak to mam v cajku. po dotazeni hlavy sem najel 250Km a prd, bum prask a je to v haj**u. urval se zamek na sale, ta se pretocila a ta mrcha prestala mazat. ted musim sehnat novou kliku, saly, prebrousit ojnici. takze zase od znova. udajne s tou klikou je dost velkej problem. ale asi taky zalezi, jak tomu davas na prdel :)

PS: kdybyste nekdo vedel, kde sezenu kliku za rozumnou cenu(nova stoji 30000), tak se ozvete. budu rad. diky
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Co se sere...

Příspěvek od black_sheep »

Pilc píše:No... sere se klika... ta se mi mimochodem vysrala ted. vyblil se mi celej motor. narval sem do toho 30000 a liboval sem si, jak to mam v cajku. po dotazeni hlavy sem najel 250Km a prd, bum prask a je to v haj**u. urval se zamek na sale, ta se pretocila a ta mrcha prestala mazat. ted musim sehnat novou kliku, saly, prebrousit ojnici. takze zase od znova. udajne s tou klikou je dost velkej problem. ale asi taky zalezi, jak tomu davas na prdel :)

PS: kdybyste nekdo vedel, kde sezenu kliku za rozumnou cenu(nova stoji 30000), tak se ozvete. budu rad. diky
ty jo az tahkle jo? kolik mas prosim Te nalitano? :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Pilc
*
Příspěvky: 28
Registrován: 07 pro 2007, 09:35
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Pilc »

Mno, je pravda, ze zrovna malo to najeto nema... uz skoro 165000 pryc, ale stejne me to stve... tohle serm fakt necekal. On uz na te klice byl jeden vybrus delanej. Spis si myslim, ze to ty kokoti v servise podelali. ale to jim asi ted tezko dokazu :( ted hlavne musim sehnat novou kliku. a to je rychta :cry:
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

To máš asi slušně stočenej tacháč, nebo to někdo trápil bez oleje.. páč já mám přes 170 tisíc a motor si jen ševelí.. teda za občasného zaklepání hydroštelů :-) Ale jezdí furt supr, stačí jen pravidelně měnit olej :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“