ako najlepšie dať dolu rameno

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip69
*
Příspěvky: 23
Registrován: 04 říj 2009, 14:10
Bydliště: Slovenska Nova Ves
Kontaktovat uživatele:

ako najlepšie dať dolu rameno

Příspěvek od filip69 »

čaute. Dnes som sa rozhodol meniť čapy a stroskotal som na šraube pri ramene neviete poradiť ako ho najľahšie a najrýchlejšie odmontovať??? autogénom sa mi ho nahrievať nechce!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
filip69
*
Příspěvky: 23
Registrován: 04 říj 2009, 14:10
Bydliště: Slovenska Nova Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: ako najlepšie dať dolu rameno

Příspěvek od filip69 »

takze na šraube sa odlomila hlavicka co dalej neviete poradit????dik ](*,) ](*,) ](*,)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: ako najlepšie dať dolu rameno

Příspěvek od mirpie »

čep ramene jsem neměnil, to jsem nechal na servis (čep je zalisovaný), ale čep ramene jsem sundával z těhlice mnohokrát. Párkrát pobouchat, nebo nejlépe mít vyrazovací vidlici, takovej dvojitej klínek... Já ho ale nikdy nepotřeboval.
Pokud už jsi to ulomil, odšroubuj celé rameno a dej to na lis a nezapomen sundat pojistný kroužek z čepu.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
filip69
*
Příspěvky: 23
Registrován: 04 říj 2009, 14:10
Bydliště: Slovenska Nova Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: ako najlepšie dať dolu rameno

Příspěvek od filip69 »

lenže ja som odlomil šraub čo je v silentbloku... a matka je niekde v nápravnici!!!ten cap nie a nie vyraziť!!!dik za pomoc aj tak :hyu: :hyu:
zden
Příspěvky: 6
Registrován: 29 čer 2016, 19:30

Leve rameno - zadost o radu.

Příspěvek od zden »

Zdravim "coupeckare" a rad bych pozadal o radu ty zbehlejsi. Taky nechci zaflakavat forum dalsim tematem proto vkladam svuj prispevek sem.
Proste se mi povedlo pri ceste z prace zlomit za jizdy leve predni rameno.Podepsala se na om z casti rez a z casti dira v silnici. Mam Coupe 2.0 GK z r.2002 jako nastupce predchozich dvou RDcek.Ale k veci. Chci ty zkusenejsi pozadat o radu zda je mozne provest vymenu ramene tak rikajic na parkovisti.Jde mi o to ze pri vsi te smule nemam na aute krom toho ramene v podstate zadnou dalsi skodu a to i diky naprosto neuveritelne sikovnemu slusnemu a ochotnemu chlapovi z odtahovky. Povedlo se mu auto natahnout bez toho aby cokoli prasklo a nebo se utrhlo.Auto jsme ale nedostali az do servisu a tak mi stoji u domu na parkovisti.No a po pravde se dalsi manipulace dost desim.
Muj prvni dotaz tedy zni: Myslite ze clovek se zakladnimi vedomostmi o technice by byl tedy schopen provest tu vymenu ramene primo na parkovisti ?
Pokud ne. Neznate nejaky figl jak to udelat aby se auto dalo nalozit na podval bez natazeni smykem ? Vazne bych moc nerad dosahl vetsich skod na aute nez je nutne nebo jiz byly napachany.
A posledni dotaz na ty zkusene. Pokud budu objednavat nahradni dily tak nejak tusim ze nebude stacit vymenit jen to samotne rameno.Mohl by mi tedy nekdo poradit co vsechno by bylo treba jeste nakoupit k tomu rameni ? Nejakou hrubou predstavu sice mam ale zkusenost mi veli ze pokud to jde radej si nechat poradit.
Predem dekuju za rady i odpovedi.A jeste dodam.Vim ze auto stejne musi do servisu a taky tam skonci.Jde mi hlavne o to zamezit dalsim mozna zbytecnym skodam pri preprave do nej. A jestli nekdo zna nejaky dobry nebo dobreho a rozumneho automechanika v okoli Krhova na D43 rad prijmu takovou radu tez.
Hezke dny a bezpecny dojezd vsem fandum coupecek a i tem ostatnim.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“