Nefunkční blinkry

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
misan18
*
Příspěvky: 33
Registrován: 08 bře 2012, 19:00
Bydliště: Praha

Nefunkční blinkry

Příspěvek od misan18 »

Čau všichni,

poslední dobou mě začaly zlobit blinkry, respektive, někdy jdou a někdy ne, v poslední době spíš ne. Většinou to nejde po nastartování a potom za jízdy to začne třeba po 20 minutách fungovat. Pohnu páčkou a nebliká auto a neblikaj ani šipky na přístrojovce. Výstražný jdou vpohodě. Nevíte čím by to mohlo být? Jezdím autem každý den do práce po Praze a bez blinkrů je to docela nepříjemný. :|

Dík :hyu:
EX : Citroen ZX break 1.6i

Hyindai Coupe 1.6 16v LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční blinkry

Příspěvek od M.4.K »

Jo taky se mi to stavalo sem tam , byl to spatnej kontakt pod volantem v tom protikusu kde se spojuje drat z packy a vede to dal :)
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
misan18
*
Příspěvky: 33
Registrován: 08 bře 2012, 19:00
Bydliště: Praha

Re: Nefunkční blinkry

Příspěvek od misan18 »

Hele tak nakonec to je asi jinak a je to spojený s tlačítkem na výstražný.. Mě se to pak samo po jízdě delší dobu nespravilo a přestaly fungovat i ty výstražný, tak jsem zkoušel různě mačkat to tlačítko až se to rozběhlo.. A podle mě to souvisí s teplotou, teď jak je zima. Když auto parkuju v práci v garážích kde je teplo tak to nedělá, ale když nastoupim u baráku po ránu když je kosa tak to nejde a musim párkrát zakvedlat tím tlačítkem u výstražnejch aby se to fungovalo.. nevim jestli do toho mám vrtat, když to funguje normálně teď (s občasným zakvedlání tlačítka) aby se to nevysypalo úplně........
EX : Citroen ZX break 1.6i

Hyindai Coupe 1.6 16v LPG
ferera
*
Příspěvky: 23
Registrován: 12 led 2014, 10:14

Re: Nefunkční blinkry

Příspěvek od ferera »

Mám uplně ten samí problém,nevíte co stím?Třeba vyměnit ten spínač varovných svělel?Prosím o radu.
ferera
*
Příspěvky: 23
Registrován: 12 led 2014, 10:14

Re: Nefunkční blinkry

Příspěvek od ferera »

Zdravím,tak spínač to není,mam uplne novy a porad nejdou.Poradte mi prosim.
ferera
*
Příspěvky: 23
Registrován: 12 led 2014, 10:14

Re: Nefunkční blinkry

Příspěvek od ferera »

Zdrávým,problém vyřešen,je to přerušovačem blinkrů,vyměnil jsem ho a vše jde vpohodě.Když nekomu nepujdou blinkry a vystežný,tak stačí vyměnit relé č.95550-34000.ja jsem koupil použitý za 300 kč.A najdete ho,kdyz odšroubujete ten velký kryt pod volantem,tam uvidíte spoutu kabelů pohromadě,tak za nimy jsou relé a hned to první velký co má na boku lesklou modrou nálepku-to je on.Blbě se tam dostavá ale jde to zvládnout.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“