hyundai coupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
hyundai coupe
Příspěvky: 1
Registrován: 07 říj 2015, 10:59

hyundai coupe

Příspěvek od hyundai coupe »

.zdravim mam jeden problem s autom hyundai coupe 1.6 85kw , auto mi zacalo blbnut najprv s otackami a potom casom zacalo velmi trhat motor a a sem tam aj streli kupil som nove sviecky, troska to prestalo a potom asi o mesiac nato zas mi to zacalo robit ale potom uz troska viac a to tak ze auto strasne trha a ked mu dam ho dusi a jak keby na nizkych otackach nevladze ist jak keby sem tam vypadne neaky valec idem klude 90km a ,mu pridam a nevladze ist a klesa dole jak ho dam do visich otacok ide to ale na nizkych to nejde neviem ci to je na isto modul lebo sviecky su nove a dobre poradte mi kto mal uz taku skusenost budem rad dakujem :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bary
*
Příspěvky: 51
Registrován: 05 zář 2014, 17:24
Bydliště: Praha 10

Re: hyundai coupe

Příspěvek od Bary »

hyundai coupe píše:.zdravim mam jeden problem s autom hyundai coupe 1.6 85kw , auto mi zacalo blbnut najprv s otackami a potom casom zacalo velmi trhat motor a a sem tam aj streli kupil som nove sviecky, troska to prestalo a potom asi o mesiac nato zas mi to zacalo robit ale potom uz troska viac a to tak ze auto strasne trha a ked mu dam ho dusi a jak keby na nizkych otackach nevladze ist jak keby sem tam vypadne neaky valec idem klude 90km a ,mu pridam a nevladze ist a klesa dole jak ho dam do visich otacok ide to ale na nizkych to nejde neviem ci to je na isto modul lebo sviecky su nove a dobre poradte mi kto mal uz taku skusenost budem rad dakujem :)

Zkoušel jsi vyměnit kabely a palivový filtr? Zkus, ja to udelal a mam pokoj :) Potom mrkni na vzduchovy filtr ;)
člen Hyundaiclub ČR
Hyundai Coupé RD 1,6 16V - r.v.1998

Coupé není nemoc...Coupé je diagnóza!
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“