potrebujem poradit

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
monster215
Příspěvky: 1
Registrován: 18 lis 2015, 12:17

potrebujem poradit

Příspěvek od monster215 »

Zdravim ludia chcem sa opytat a zaroven poradit mam zaujem o hyundai coupe 2.0l r.v1998 aku to ma spotrebu pri normalnej nohe ake su tam ryzikove poruchy a co ta karoseria kedze je to hyundai poradte ktosi cosi
Velka vdaka
Reklama
 

Georges
**
Příspěvky: 337
Registrován: 05 bře 2009, 15:16

Re: potrebujem poradit

Příspěvek od Georges »

Nechci Ti radit, ale kupovat 17 let staré Coupé, to za dobrý nápad nepovažuji. To už musíš počítat se vším.
Uživatelský avatar
jan.skr
**
Příspěvky: 118
Registrován: 04 zář 2011, 18:24
Bydliště: Matka měst a nálad

Re: potrebujem poradit

Příspěvek od jan.skr »

Jestli ho fakt chceš, tak si dej pozor na věci, které jsou tu na fóru už několikrát vypsané.
Žere to podle řidiče, ale za osmičku se s tím dá jezdit, koroze je stejná jako u ostatních aut, Hyundai nemá žádnou speciální rez. Podle mýho názoru už jsou stejně všechny Coupe prakticky po smrti od tý doby, co se to dá koupit za pár facek. Každej to zprasí a pošle do dalšího kola
Mazda 323f BA 1.5
ex Coupe 98´ 2.0
ex Accent 98´ 1.3
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: potrebujem poradit

Příspěvek od black_sheep »

to není pravda, hyundai kurevsky rezne! o tom bych mohl vyprávět, měl jsem čtyři a všechny naprach. zachraňoval jsem dva a několikanásobně to převážilo hodnotu auta :mrgreen: horší už jsou jen Lancie z 70. a 80. let, tak nevím proč mám pořád koníček kupovat takový zrzky :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
jan.skr
**
Příspěvky: 118
Registrován: 04 zář 2011, 18:24
Bydliště: Matka měst a nálad

Re: potrebujem poradit

Příspěvek od jan.skr »

because redheads od it better :mrgreen: Já měl teda Coupe celkem v pořádku co se týče karoserie, Accent byl taky v pohodě, jen se dělaly lemy. Ale takový Punto! Pod sedačkama se dala prostrčit ruka i s boxerskou rukavicí :mrgreen:

U coupe jsem měl jen klasiku - nápravnici...
Mazda 323f BA 1.5
ex Coupe 98´ 2.0
ex Accent 98´ 1.3
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: potrebujem poradit

Příspěvek od black_sheep »

já měl na coupe totál schnilé:

zadní lemy vnitřní i vnější
zadní nápravnice
přední ramena
svody
přední domečky tlumičů
prahy
spodky předních blatníků pod tím plastovým krytem
všechny 4 brzdiče jsem vyměnil pro totální zarezlost

a kdoví co už jsem zapomněl po těch letech... :) u tehdy 11 let starého auta masakr :roll: mimochodem auto jsem nechal opravit za hodně dlouhé peníze, doteď jezdí (bylo v inzerci) a vypadá furt jak nové podle fotek. možná si majitel říká, jak to je super, že ty korejci nehnijou ani po skoro 20 letech... kdyby ten majitel tušil :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Bary
*
Příspěvky: 51
Registrován: 05 zář 2014, 17:24
Bydliště: Praha 10

Re: potrebujem poradit

Příspěvek od Bary »

Jde o to jak se o to clovek stara...mam taky coupe 17 let stare a rez zatím (musim zaklepat) zadna. Mozna proto, ze to neznalo sul (dotazene z IT). Je fakt, ze nejake kurvitka tam jsou (praskajici svody, obcas zere olej jak je motor starsi, vymlacene stabil. tycky, apod). Vse mas napsane zde na foru. Hlavne bacha na shnilou napravnici, ta te vyjde ve finale cca 5000kč nova bez prace (a ta vymena je pry zazitek :D ). To auto jsem kupoval proto, protože se mi libilo a navic bylo za rozumnou cenu a byla zaplacena ekokravina...jinak bych do toho nesel. A pred prvni vyjizdkou jako u kazdeho starsiho auta jsem do toho samo neco nasypal.Ale doted jezdi a jsem s tím spokojeny :)
člen Hyundaiclub ČR
Hyundai Coupé RD 1,6 16V - r.v.1998

Coupé není nemoc...Coupé je diagnóza!
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“