Pomoc dalkáč

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Pomoc dalkáč

Příspěvek od megaladon »

zdarvim mam americkou verzi a dostal jsem k ni obyc 2 klice a jeden dalkac, vcera mi v nem klekla baterka tak jsem zasel a koupil novou, tu jsem tam dal a ovladac jen parkrat cervene zablikal a to bylo vsecko... takze se do auto nadostanu a kdyz uz bych se tam dostal klicem tak mi bude auto vriskat na cele kolo dokud bych neodpojil baterku, nenastartuju.. byl jsem v hyundai u kaufu v mariankach a tam mi nerekli ze pokud jim nedam auto tak mi s tim nic neudelaji, problem je v tom ze kdyz to auto nenastartuju tak se tam nedostanu... s tim ze mi pak rekli ze kdybych ho tam dostal tak nahrani znovu kodu z ovladace (pokud by se jim to povedlo) by stalo 1000,-.... prosim poradte..
Reklama
 

steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od steelOu »

myslim, ze staci sednout do auta, pak kdyz das na polohu ACC tak pomackat ty tlacitka a melo by se to ulozit, nekde to tady je presne, protoze se to stalo vice lidem, zkus pohledat !! :) ale nedavej jim to auto :D koduji i firmy, ktere ti to udelaji za mensi peniz :)
Uživatelský avatar
Tibb20
*
Příspěvky: 12
Registrován: 15 lis 2011, 13:00

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od Tibb20 »

Do té doby než pořešíš ten dálkáč, tak aby ti auto nevřískalo jako se to stalo mě zrovna uprostřed města před bankou, stačí - odemknout,zamknout,odemkout....je to zdržovačka, ale auto ti nebude houkat. Teda mě to tak funguje, mě se na dálkáči zlomily kontakty od baterky, tak sháním někoho kdo mi to napájí zpátky, je tam docela blbej přístup :D
Hyundai Coupe 2.0 rv.2003, 42tis.km
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od megaladon »

vim ze u evrop by to melo takhle fungovat ale u amerik.. nikdo nevi...
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od megaladon »

a vedle baraku mam poldy tak bude veselo pokud to bude dlouho vriskat... [-o<
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od HolyHole »

Nebo můžeš vlézt do auta přes třetí dveře ... při zamknutém autě, když je otevřu klíčem, tak mi kára nehouká...
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od KUPIS »

mě to udělalo 2x a musel jsem zavolat kamoše z hyundai ser. a ten mě řekl že to dělá často..tak ted už otv. jen klíčem v zámku :oops:
Obrázek
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od megaladon »

tak mam to odblokovane muzu normal klicem otvirat a zavirat... takze uz jen nacipovat znova dalkac popr sehnat nejaky lepsi ktery by mel jisteni proti ztrate napeti.. pokud by mel nekdo kontakt na nekoho kdo by mi nacipoval ten muj popr sehnal lepsi tak pls dejte vedet..
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od steelOu »

jsme poresili :D:D
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od HolyHole »

Jak jste to pořešili kucí ?
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od steelOu »

no nijak, bude si ho muset asi nechat prekodovat, protoze ho auto vzalo, bliklo jak melo, ale nefunguje mu dalkac, klic uz v pohode...
Uživatelský avatar
tomix589
*
Příspěvky: 28
Registrován: 21 črc 2011, 21:06
Bydliště: Malacky

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od tomix589 »

Mne sa stalo uplne to iste :D
Urob toto: Otvor auto klucom(bude hukat alarm) daj kluc do zapalovania a otoc o jednu polohu.Potom postlacaj tlacitka na dialkovom alebo niektore podrz par sekund... vytiahni kluc zo zapalovania a potom ti to uz bude zase normalne fungovat :)
Hyundai Coupe GK 2003
1,6 16V
77KW + cca 8KW
105HP + cca 10 HP
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od Borek »

Už jsem tady někomu radil okolo klíčů,imobilizéru,baterky ovladače....Je to jen teorie z návodu od :hyu: -nikdy jsem to nepotřeboval a tudíž nezkoušel :D .Váš problém je také to,že máte auta dotažená nebo z bazarů a chybí vám u klíčů stříbrný plíšek s kodem(písmeno a tuším 4 čísla).Podle toho kodu se dá udělat a nakódovat klíč,aniž byste museli někam auto tahat....Navíc slouží i k nouzovému nastartování auta v případě vadného imobilizéru(kód z plíšku se zadává otáčením klíče startování-postup nebudu rozepisovat,pouze pokud by to někoho zajímalo,ale jak vidím,tak plíšky s kódy se k k vám,jako dalším majitelům stejně nedostaly :D ).K novému :tus: se dávaly 2x klíč + 2x ovladač. :wink:
Baterie v ovladači až překvapivě funguje celých 8 a půl roku(zkoušel jsem i druhý ovladač,co mám jako náhradní a nepoužívám-funguje a bliká stále bezvadně-otevře/zavře auto na min.150m).Baterie by se měla vyměnit do 30s.Pokud se to nestihne nebo pokud ji necháte úplně vybít......Vyměnit baterku a 1)otočit klíč v zapalování do polohy "ACC" 2)Ujistěte se,zda ukazatele směru po stisknutí tlačítka na ovladači "LOCK"nebo "UNLOCK" jedenkrát bliknou.Pokud je dálkáč a auto v pořádku,měl by začít fungovat. :wink:
V případě,že máte nefunkční dálkáč(to je případ Megaladona-zamknuto dálkáčem,který je teď nefunkční).
-otevřete dveře pomocí klíče.Alarm bude aktivován a po dobu 30s bude znít poplašný signál a budou nepřetržitě blikat ukazatele směru
-zasuňte klíč do zapalování a otočte jím do polohy "ON"
-vyčkejte 30s
-2x bliknou ukazatele směru,čímž signalizují,že systém byl deaktivován :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od KUPIS »

toje aspon odpověd.. :mrgreen: [-o<
Obrázek
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Pomoc dalkáč

Příspěvek od megaladon »

ano deaktivovano bylo ale dalkac se aktivovat nepodarilo s tim ze mam jen neden dalkac a dva klice byz imobilizeru a mam i ten plisek :D/
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“