Díly z USA, Británie, Německa

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Nestor.Kea »

Inak s I30 to je dobra otazka sice mna nejake plasty nezaujimaju ale zadne Led svetla ake sa mi pačia som videl zatial iba na korejskych strankach a dostat ich tu je asi takmer nemožne ](*,)
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
Reklama
 

Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Stanley »

Určitě jo :) Kdyžtak se podívám na něco. Zkoušel si stránky typu sharkracing.com, kspec, kdmstuff, importshark? Všechno koncovka .com
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Nestor.Kea »

Prave som to pozeral a tieto vecicky by boli super http://sharkracing.com/acecart/bin/shop ... =011900000 :D/ http://sharkracing.com/acecart/bin/shop ... =011900000 no ale tie neskutocne palky ma dost odradzaju nechce sa mi to prepocitavat na € pretoze aj tak je to strasne moc ](*,) ](*,)
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Stanley »

Zadní světla jsou pálka i ty přední, to je fakt. Angel eyes mám taky když se podíváš o pár stránek víc a mě osobně to vyšlo i s lakem na 1100,- ty přední světla. Ještě čekám na přípravek na leštění plexi ať to vypadá jako nové. Lidi se ptají kolik si za to dal, tak 7, 8 tisíc ne? A ja nééé volové, litr :D Kroužky vyjdou asi na 700-800,-.. Ten lak ti namýchá borec třeba v dům barev a to stačí deci na obě. Světlo dáš do trouby na 80 stupňů na 5 minut ať se rozehřeje. Pak na něm už jen děláš. Takže kdybys chtěl ty přední světla můžu ti je udělat nebo sehnat materiál a uděláš si je sám ;)
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Stanley »

Nafotil jsem kvalitnější fotky tohodle, jsou to kabely a svíčky na 2.0l i na 2.7l V6. Je to set 10.2mm zapalovacích kabelů od firmy Vision motorworks - v US dost prodávané a na NT chválené, že opravdu mají význam když jsou k tomu i správné svíčky.
K těm kabelům jsou svíčky NGK V-Line 33 - BKR5E-11 (V-Power). Na internetu stojí jedna cca. 100 Kč u nás. Cenu kapku shodím na 3000,- pro V6 a 2800,- pro 2.0l.. K tomu samozřejmě ještě doprava k Vám (na Slovensko je to o dost dražší).
Přílohy
5.jpg
5.jpg (128.09 KiB) Zobrazeno 3698 x
4.jpg
4.jpg (138.79 KiB) Zobrazeno 3698 x
3.jpg
3.jpg (140.63 KiB) Zobrazeno 3698 x
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Nestor.Kea »

No to je prave problem ze keby som chcel Angel Eyes tak by som musel rozrezat svetla a nasadit tam kruzky a to sa mi moc nechce [-X
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Stanley »

Tož člověk nemůže mít ze všeho strach :)
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Nestor.Kea »

No tak fajn predne teda vynechame a co tie zadne Led...?? to sa fakt nedaju zohnat niekde lacnejsie..???
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od N2DRFT »

zaznělo tu, že z koreje je téměř nemožné díly dostat, například hi-motors.com sídlo mají v korei má obrovské množství dílů
a dokonce jsem s nimi i komunikoval a poslat by poslali. Otázka je ale jak řešit reklamaci, protože poštovný nebude nejlevnější.
Na stránky co jsi zmínil se mrknu ještě. :)


Jo a ještě jak jste psali tady o těch led světlech, tak se dělaj i krásný ledky na blinkry u i30 který normálně svítí bíle a jak blikáš, tak to dané světlo změní barvu na oranžovou a bliká samozřejmě :) Obrázek
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Nestor.Kea »

Mnoo konečne sa to trošička rozhybalo tak ked by poslali je to na dobrej ceste no ešte treba zistit ceny a poštovne zorganizovat sa a bude to za facku :) Inak klobuk dolu za komunikaciu s ryžožrútami =D> =D>
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od N2DRFT »

No na těch stránkách který jsem tu inzeroval http://www.hi-motors.com komunikujou a vše mají v angličtině, což je dle mýho názoru luxus :) bohužel zatim mi řekli jen, že když dám objednávku, tak mi udělaj kalkulaci no.
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Nestor.Kea »

To nieje moc dobre vymyslene, alebo este zalezi co pod pojmom objednavka rozumeju ci to beru zaväzne alebo len informacne :-k
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od N2DRFT »

nevím bohužel

jinak tohle bych chtěl já, mám na mysli pouze to křidýlko na páté dveře

http://www.hi-motors.com/bbs/data/Hyund ... SQ_01B.jpg
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: Díly z USA, Británie, Německa

Příspěvek od Nestor.Kea »

Mmmm taky dobrý a co to stojí.....??? inak to kridlo je dobre nieje ani velke a nieje to ani ten silt keby sme zistili ako toto funguje mmm to by bola parada by som mal zasa na co setrit :mrgreen:
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“