přední světla

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od jamie.thomas »

Davepic píše:Tak máš čist pořadně navod že.. ](*,)
Myslíš návod na neoficiální rozebrání světel? Dělal sem to i přesně podle videa a dopadlo to stejně.
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: přední světla

Příspěvek od Davepic »

Ja to delal taky podle toho že jsem se kouknul na to video co je na YouTube i když jsem mel z toho strach pomalu to šlo ale teplota tam hraje hodne velkou roli mel jsem to v peci na 20 minut a na 65 stupnu a to je podle me maximum...Třeba si to udelal shcvalně aby byl duvod si koupit nove světla :D :D :D
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od jamie.thomas »

Davepic píše:Ja to delal taky podle toho že jsem se kouknul na to video co je na YouTube i když jsem mel z toho strach pomalu to šlo ale teplota tam hraje hodne velkou roli mel jsem to v peci na 20 minut a na 65 stupnu a to je podle me maximum...Třeba si to udelal shcvalně aby byl duvod si koupit nove světla :D :D :D
Jo jo, teď si mě odhalil. Leželo mi doma přebytečnejch 6 000 CZk, tak sem si řek, že zničim světla a koupit úplně ty samý.
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Bubi200
Příspěvky: 4
Registrován: 19 pro 2010, 22:13

Re: přední světla

Příspěvek od Bubi200 »

Ahoj lidi, pomozte mi prosim. Mam coupe jeden mesiac, a som tak trochu amater, co sa servisovania tyka. Mam na vas dve prosby:
1.) ake je presne oznacenie mojho auticka? ( coupe 1G,2G... )
2.) aku ziarovku mam dat do stretavacich svetiel? Vyzera to ako xenony... Dikz moc. Prikladam foto.

Obrázek
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od KUPIS »

1G OD R.V.2000(ČOČKÁČ)
Obrázek
Bubi200
Příspěvky: 4
Registrován: 19 pro 2010, 22:13

Re: přední světla

Příspěvek od Bubi200 »

super, diky, a to s tou ziarovkou asi netusis? jedna sa mi vypalila... ked som dal prec zadny kryt, odpojil od kabla, este je to tam pridrzane skrutkami. Ani neviem co to je za typ, iba ze xenon, a ani neviem jak to vyberiem...
Bubi200
Příspěvky: 4
Registrován: 19 pro 2010, 22:13

Re: přední světla

Příspěvek od Bubi200 »

No super, diky vam. Je tam obycajna H7...
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: přední světla

Příspěvek od Davepic »

Nevite kde se dá sehnat ten boční blinkr akorat v čire podobě??? k těm čirym svetlum po vydělaní té oranzove kravinky to vypada blbe čire svetla ale bočni blinkr je oranžovy moc se mi to nelibi tak shnanim čirej :wink: vim že to tady nekdo ma na aute jestli dede nevim ale mužete mi napsat kde jste ho popripadne koupili na netu nikde nemuzu najit tak jedine koupit nejakou UNI dik
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: přední světla

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Na ebayi jsou toho nečekaně mraky :)
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: přední světla

Příspěvek od Davepic »

Tak tam se mi to nechce kupovat a zakladat si tam ucet nebo jak to tam funguje kvuli blinkrum nema smysl když vim ze uz ten ebay nikdy nepouziju ...myslim proste nejake stranky s tunning doplnkama jejich na naetu mraky ale myslel jsem ze kdo je uz na aute ma hodi mi jen odkaz a v pondeli objednam a ve stredu je mam doma 8) takže dik za radu neradu :-k
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od jamie.thomas »

Davepic píše:Tak tam se mi to nechce kupovat a zakladat si tam ucet nebo jak to tam funguje kvuli blinkrum nema smysl když vim ze uz ten ebay nikdy nepouziju ...myslim proste nejake stranky s tunning doplnkama jejich na naetu mraky ale myslel jsem ze kdo je uz na aute ma hodi mi jen odkaz a v pondeli objednam a ve stredu je mam doma 8) takže dik za radu neradu :-k
Teď sem jedny z USA objednával, pokud by si chtěl, můžu ti je objednat. Přišli by ti tak do týdne.
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od HolyHole »

Jamie, máš na ty blinkry nějaký odkaz ?? Kdyžtak bych je vzal taky...
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od jamie.thomas »

HolyHole píše:Jamie, máš na ty blinkry nějaký odkaz ?? Kdyžtak bych je vzal taky...
Objednával jsem od tohdle prodejce: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HYUNDAI- ... 3278wt_939

Cenu si vynásob dvěma, jelikož je to jenom za jeden. Jinak expedice ihned a posílá to i přímo do CZ, takže bez problému. Poslal to i express a bylo to u mě do týdne.
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: přední světla

Příspěvek od Davepic »

cau tak to je potesujici zprava, tak jestli by te to neobtezovalo tak mi je objednej pro jistotu je to na coupe 2G takže jak by ti prisli tak se domluvime tady a posles mi je pro me to nejak nespecha jestli je budu mit do mesice tak je budu mit do mesice :) okej a blinkry vyjdou kolem 300 kc a kolik je doprava?? zas at to neposilas jen kvuli tomu chtelo by to udelat vetsi nakup ale me uz nic nenapada
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“