Hyundai coupe gk 2.0 105kw ,,POMOZTE NEKDO..

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
delfi357
Příspěvky: 2
Registrován: 15 říj 2014, 19:44

Hyundai coupe gk 2.0 105kw ,,POMOZTE NEKDO..

Příspěvek od delfi357 »

Caute lidi,,uz nevim kam se obratit,,mam hyundai coupe gk 2.0 105kw r.v. 2003..za studena nekdy cuka prvnich asi 50m jakoby se dusil,,po vymene kabelu od svvicek je to lepsi a uz jde plynule do otacek coz predtim nesel,,jakoby se motor dusil,,nekdy to jelo nekdy ne,,nekdy jde plynovy pedal zlehka a auto je line nekdy jde vic ztuha a auto jde pekne za plynem,,vetsinou na rovine jede v pohode ale do kopce se mu nechce do otacek..mam nove svicky ngk,nove kabely od svicek ngk,palivovy filtr novy original,vzduchovy filtr kn vlozka..na diagnostice ani v autorizovanem servise nic,,zadna chyba..nekdy pri zapnuti xenonu,ktere jsou dodelavane,ale zapojeni je prej ok,se mi restartuje ridici jednotka na palubni desce to vidim,na vterinu jen carky a budiky se otoci tam a zpet ale auto nezdechne nebo neco podobneho..jsou i nove rozvody a vodni pumpa,,mel jsem pak takovy problem po vymene spojky mi odesel hydraulicky valecek,vymenil jem oba dva,,ale od te doby se mi zda ze nejak nezabira auto po prerazeni,,nevim jestli to muze byt i tim ten problem...a jeste kdyz auto hodne honim tak mi se tam o neco klesne teplota chladici kapaliny a zas stoupne,,nevim jestli je to normalni..moc diky jestli nekdo poradite nebo jste treba meli podobny problem...
Mel jsem i coupe 2.0 102kw r.v.2000 a to bylo hodne drave a bez problemu dokud mi ho kamos neznicil na totalku...
Reklama
 

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Hyundai coupe gk 2.0 105kw ,,POMOZTE NEKDO..

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“