CHECK ENGINE

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Patresse
*
Příspěvky: 32
Registrován: 25 črc 2013, 04:41

CHECK ENGINE

Příspěvek od Patresse »

Ahoj,
potřebuji pomoc šikuly co ví o Coupe V6 co nejvíc, anšto mi kuliferda háže check engine v náhodných intervalech a délkach, nasvítí, a po nějaké době po třeba třetím nastartování se znova nerozsvítí... a tohle si zopákne cca 1x za 2-3 měsíce... docela mne to prudí... koho co napadne?
Info o stavu: servisováno, svíčky staré 1/2 roku Bosch, měněn olej full synt 10/40 léto 5/30 ted na zimu po 10tis km, filtr vzduchu vyměněn také... ted zatudena nechtěl jít jednou do otáček ale chytiol se po cca 20ti metrech... baterka ted nová... nějak nevím...
Dík za pomoc
Patrik
No, jezdím..zatím tak, že jsem neublížil a přitom se dokážu i pobavit...
Moc nevím, občas přemýšlím, zkušeností mám málo, jen 350.000km na 2.0 1G a cca 25.000 2.7 2G od lonska... nepočítám jiná a služební auta....a pořád se učím udržet se na silnici...
Reklama
 

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: CHECK ENGINE

Příspěvek od LiberaleMiguel »

nemáš prasklý výfuk ?

Ideální řešení....kup si na aukru za 250Kč OBD II bluetooth adapter a jakmile se to rozsvítí, tak ho tam bodni a přes appku v mobilu se přečti co je to za chybu ;-)

jinak na dotazy je to nejlepší tady https://www.facebook.com/groups/307267655957800/ bo tady na foru je sekce 2G už dost mrtvá :D
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Patresse
*
Příspěvky: 32
Registrován: 25 črc 2013, 04:41

Re: CHECK ENGINE

Příspěvek od Patresse »

Ahoj,
výfuk by měl být ok, na FB jsem se sic přihlásil ale přiznam se, že FB neumím, dosud jsem se mu vyhýbal a vůbec netuším jak to tam používat, jsem lama jak vyšitá...
tu diagnostiku bych si rád někde vyzkoušel, jsem z Prahy, bylo by to pls možné?
Díky
PAt
No, jezdím..zatím tak, že jsem neublížil a přitom se dokážu i pobavit...
Moc nevím, občas přemýšlím, zkušeností mám málo, jen 350.000km na 2.0 1G a cca 25.000 2.7 2G od lonska... nepočítám jiná a služební auta....a pořád se učím udržet se na silnici...
reprak
*
Příspěvky: 38
Registrován: 03 dub 2014, 13:30

Re: CHECK ENGINE

Příspěvek od reprak »

Ahoj,

příští týden bych měl mít OBD (má mi dorazit balík ze zahraničí), tak to budu testovat na svém autě s Android aplikací v telefonu - ta umí také číst chybové kódy. Pokud by to frčelo, můžeme se domluvit a OBD bych ti zapůjčil, když ta tvá chyba je náhodná, tak to zřejmě na místě nezjistíme - možná že tam bude i nějaká historie chybových kódů. Jinak také jsem z Prahy, tak by osobní setkání nebyl problém. Nejsem automechanik, ale alespoň s tímto bych ti mohl pomoci.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“