Dálkové centrální zamzkání

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Coupe BenoX
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2014, 19:33

Dálkové centrální zamzkání

Příspěvek od Coupe BenoX »

Zdravim lidičky, Mám menší problém s dálkovým centrálém.
Koupil jsem ojete Coupečko 2003 77 kw BEnzina 1.6ku a přestal fungovat, nechápu to.
Odešla mi autobaterka , koupil jsem novou , vyměnil i baterku v ovladači a nijak to nereáguje..
Klíčem funguje vše , ale dálkově jsem stracený, koukal jsem na pojist ( :D popravdě nevím podle těch názvu která to je ,ale všechny jsou v pohodě) můžete mi prosim Vás někdo poradit :) dÍK BenoX
Reklama
 

Uživatelský avatar
metalkodl
*
Příspěvky: 46
Registrován: 22 zář 2011, 18:06
Bydliště: Orlické hory

Re: Dálkové centrální zamzkání

Příspěvek od metalkodl »

Příště si nejdřív projdi příspěvky zde již uvedené. Jiste by jsi to tady našel. Třeba díky tlačítku hledat.

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... e+ovladani

Jinak - pokud ti dálkáč šel, došla baterka, tu jsi vyměnil a pak nejde...... tak zkus kouknout do manuálu k autu.

Baterie by se měla vyměnit do 30s.Pokud se to nestihne nebo pokud ji necháte úplně vybít......Vyměnit baterku a 1)otočit klíč v zapalování do polohy "ACC" 2)Ujistěte se,zda ukazatele směru po stisknutí tlačítka na ovladači "LOCK"nebo "UNLOCK" jedenkrát bliknou.Pokud je dálkáč a auto v pořádku,měl by začít fungovat.

Pokud to bylo jen baterkou, tak timdle ovladac znovu zaktivujes. Jinak ti nezbyde nic vic nez origo servis, kde ti stejne jako nam ostatním většinou nepomůžou.
Hyundai Coupe 2,7 V6, r.v. 2002
Uživatelský avatar
metalkodl
*
Příspěvky: 46
Registrován: 22 zář 2011, 18:06
Bydliště: Orlické hory

Re: Dálkové centrální zamzkání

Příspěvek od metalkodl »

Jinak, pokud by jsi mel zájem i pro případ dalších závad..... navrhuju ti Facebookovou skupiny. Tady je to už mrtvé a na facu jsme kazdý den. https://www.facebook.com/groups/307267655957800/
Hyundai Coupe 2,7 V6, r.v. 2002
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“