pls poradte pri koupi hc 2.7

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
sCared
Příspěvky: 2
Registrován: 19 pro 2014, 20:34

pls poradte pri koupi hc 2.7

Příspěvek od sCared »

http://www.tipcars.com/hyundai-coupe/27 ... 01514.html

zdravim silne uvaziju o koupi hc 2.7 jake mate zkusenosti stimto farem je to kazove ?hlavne mi jde o motor at se tam neco nezesere a vydrzi par kilometru mel jsem alfu 156 a 3x zadreny motor do roka.A jak je to s nahradnimy dily da se to ? Nebo je to hodne drahe diky davam tady odkaz hc 2.7 o kterem silne uvazuju napiste co si o nem myslite diky :)
Reklama
 

raketak
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 říj 2008, 11:09

Re: pls poradte pri koupi hc 2.7

Příspěvek od raketak »

Ahoj
dal bych si pozor, ten odkaz neni model 2007, ale starsi. Dej pozor co jeste nesedi.

2.7 by se kazit nemela (Alfa to opravdu neni). Dily na 2007 motor 2l mi muj mechanik dodava behem dne, maximalne do dalsiho. A cena dilu neposoudim, nemam srovnani.
sCared
Příspěvky: 2
Registrován: 19 pro 2014, 20:34

Re: pls poradte pri koupi hc 2.7

Příspěvek od sCared »

raketak diky za info )
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: pls poradte pri koupi hc 2.7

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Je rozdíl mezi rokem výroby a "uvedeno do provozu"
Je fakt, že od roku 2007 se vyráběl druhý facelift, ale to nic neznamená na tom, že se nemohl doprodávat první facelift ;-)

Co se týče motoru, tak když je o něho dobře postaráno, tak natočí klidně 10x kolem světa. Takže vždycky záleží na tom jak se o něho budeš starat a hlavně jak se o něho staral předchozí majitel.

Jinak Coupečko obecně žádné pasti nemá, odcházejí vesměs jenom spotřební věci. Po 100km cca se mění aji spojka, ale nová stojí 2000Kč, takže nic hrozného
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Patresse
*
Příspěvky: 32
Registrován: 25 črc 2013, 04:41

Re: pls poradte pri koupi hc 2.7

Příspěvek od Patresse »

Za sebe, koupil jsem V6 po prvním majiteli, vyměnil spotřební věci, co byly potřeba, ladím jen detaily... za sebe říkám ok, je to jen o osobních prioritách a taky trochu o tom, co udržíš na silnici. Nechci být nezdvořilý, ale to uto v mezních režimech už trochu zkušeností předpokládá....
Celkově spokojenost.
No, jezdím..zatím tak, že jsem neublížil a přitom se dokážu i pobavit...
Moc nevím, občas přemýšlím, zkušeností mám málo, jen 350.000km na 2.0 1G a cca 25.000 2.7 2G od lonska... nepočítám jiná a služební auta....a pořád se učím udržet se na silnici...
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“