rozidel GK vs. Genesis

2009+

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Lukino »

Tringi píše:
Hardcam píše:A dalsi skupinou jsou Singles, 30nici, bydlistem Praha, jez isto partnerskeho zivoa preferuji styl a svobodu. Ti nepotrebuji kufr o 500 litrech.
To je můj případ. 8)
To nejni pravda Ty nejsi z Prahýýýý :mrgreen:
Jinak je to taky můj případ, až teda na ten partnerský život, no a toho sviště už by to taky chtělo ...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Borek »

Hard-od tebe bych nic jiného nečekal. :mrgreen: Při tom ty jsi zářným příkladem-líbí se ti :tus: ,chtěl jsi :tus: (i když ojetého),ale raději koupíš šedého čtyřdvéřáka+1 :D a když bys měl vysolit 2x tolikco jsi dal za i30,za auto na nedělní machrování na semaforech,tak raději skočíš ze skály :mrgreen: nebo je dáš do bydlení....což chápu a udělá to většina.Přestože jsi mladý,už uvažuješ tak,jak jsem psal.Mám peníze v ruce,koupím si jednoúčelové auto,které se mě líbí jen pro sebe nebo sice nějakou běžnou nevýraznou produkci,ale v které odvezu kočárek i cihly na stavbu.Takhle uvažuje 99,9% lidí,když přijde na lámání chleba. :-k Někdo si koupí auto s náznakem sportovosti s pěknou sportovní karoserií(těch je minimum-já),někdo jako ty(a drtivá většina) se rozhodne k nákupu běžného vozítka na nákupy a rodinu a jen 1 jedinec z tisíců zákazníků si koupí opravd.sporťák.A tebou zmiňovaní singles si nekoupí :hyu: ,protože by nebyl in,ale za vola mezi ostatními "singles"(koupí AudiTT nebo Alfu GT,A5,..... :wink:Mimochodem-s tím 2,0TURBO za 800 hadrů,budeš se zrychlením nad 8 vt.těžko honit Tiburona 2,7l V6,natož tebou zmiň.Š.RS-bohužel :? .A za mega už je tady jiná konkurence bzukadel.
Kolik lidí z fora,co má :tus: si ho koupila jako NOVÉ auto :?: Já a Tringi (po ořezání výbavy v rámci faceliftu a slevě 90000,-Kč).DVA :!: lidé na celém foru jako první majitelé. :( Tak jak velký prodejní úspěch se tady dá čekat s daleko dražším a méně využitelnějším G.C.?
Tak komu a kolik ks bude :hyu: prodávat G.coupe v Evropě/u nás:?:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Za přesnost tohoto čísla ruku do ohně nedám, ale pokud si pamatuju správně, tak :hyu: měl v úmyslu dodat do Evropy 500 kusů Genesis Coupé v obou motorizacích a stejných výbavách za jednotnou cenu :lol:.
Ale jestli to opravdu udělají jisté není. Mluví se o tom už rok a zatím nic :wink:.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Hardcam »

Borek: ja alespon nikoho nenapadam. Mimochodem, s temi cihlami na stavbu ses moc netrefil, i30 ma mnohem mensi kufr nez Coupe.
Ani, libi se mi Coupe, chtel jsem Coupe - nove uz se tri roky neprodava, ale nikdy jsem ho nepovazoval za sportak, protoze to jednodusse sportak neni. Takze o ucelovosti i30 a Coupe bych se nezminoval, na slnici jsme si rovni a s Coupe jezdis na nakupy taky. Je to tridverove cosi, co jako sportak vypada. Genesis Coupe (3.8 - o 20T se nabavim, to ma i Octavie)bje sportak se vsim vsudy - velky vykon, zadni nahon, tvar karoserie, uzitova hodnota!!! i30 v m konfiguraci stala (zamykani zpatecky, navigace, stresni lyziny, dalsi koberecky) 520tKc dle ceniku, pokud jsi dal 1,04 mil. za auto se stejnym motorem, o dvoje dvere mene a o poznani chudsi vybavou, pak je to samozrejme Tvoje vec :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Tringi »

Já o Tiburonu rád říkám, že to není sporťák, ale GTéčko, Grand Tourer, cestovní kupé. 8)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od laxo18 »

Borek píše:laxo,kde jsi viděl v USA v :tus: z prodejny nějakou hudbu :?: Pokud máš u nás prodané auto(ne nějakou oholenou italskou nebo německou verzi),tak máš všechny reproduktory od Infinity i ty(jako já).Rádio se nedávalo.U nich v nejlepších verzích USA se dávala rádia :hyu: ,ještě s kazeťákem,2din,protože jim u drtivé většiny nedávali ani ten panel s 3 měřáky. :wink: O chybějící elektronice ani nemluvě. :(
borku verim tomu ze ked by si otvoril dvere kde mas repraky tak tam nic od infinity nenajdes , proste sa mozem s tebou stavit a tam nejde o to ze kolko reprakou mas tie od infinity su uplne ine , americania maju uplne ine repro ako mi maju tam 5 kanalovy zosilovac a subwoofer to ze to radio je na kazety je pravda ale ma to aj zrovna CD menic a tym ze tam je to radio tak zrovna maju tu premiovu hudbu co ty ani nikto iny v EU nema ak nedoviezol auto z USA
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Borek »

Tringi-já zase rodinné Coupe. :D
Harde-2x tolik peněz než za i30,jsem myslel zda bys koupil Genesis. :roll: Moje stálo 640000,-Kč.A v tom co píšeš to právě je-oba s nimi můžeme jezdit na nákupy,dovolené....Akorát,že :tus: je oproti i30 hezké auto :mrgreen: a není jich plné parkoviště.A s tou jízdou si fandíš leda tak do první zatáčky,o tom snad nemíníš polemizovat. :D :D
Podle mě by se měl :hyu: víc soustředit na nižší kategorie aut,které jsou mu vlastní a v kterých je úspěšný.Nabídnout víc výbav,doplňků,motorů,kombinací karoserií-kombi,což citelně chybí....než se cpát do kategorií,kde ho prodejní úspěch nečeká. :wink: I věhlasnější značky jako Toyota,Honda,Nissan.....neprodávají luxusní a sportovní auta pod hlavní značkou,ale zvolili zvlášť značku pro vyjímečnější auta.Právě pro ty singles,zbohatlíky,značkaře,kteří taková auta jako jedinní kupují.....nad kterými když by někde řekli,že přijeli Toyotou,Hyundaiem ohrnuli jim podobní nos.Ale Lexusem,Infinity...už zní jinak. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Borek »

laxo-na zadním subbasu mám znak takovou ležatou 8 a Infinity.Zapadnul tam za čalounění dceři řetízek. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od zdenek76 »

na druhou stranu Borku, pokud chce být Hyu světovou automobilkou (tuším někdo psal dokonce prémiovou), tak by měl mít auta ve všech segmentech, byť se třeba za pár let ukáže, že to byl krok vedle (jako už zmiňovaný Phaeton). Třeba ten Tiburon nakonec nebyl pro Hyu zase takový vejvar, jak si všichni myslíme.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od laxo18 »

Borek píše: laxo-na zadním subbasu mám znak takovou ležatou 8 a Infinity.Zapadnul tam za čalounění dceři řetízek. :wink:

vypadaju tie repraky presne takto ?

http://www.newtiburon.com/forums/showth ... l+speakers
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Hardcam »

Borek: to v zadnem pripade nechci, podvozku, gumam, brzdam a stabilite i30 verim natolik, ze nemam problem tato dve auta srovnat i v realite. Ovsem, jak ty se vzdy chlubis zrychlenim a tabulkami, mnohem lakavejsi je pro me Coupe vs. i30 na 1/4 mile, ac je to ze vsech autickarskejch atrakci pro me nejmensi zabava.

Genesis urcite neni auto pro bohate syny, bohaty syn si tohle auto nekoupi. Pro me osobne by byl Genesis velmi vyuzitelny a uzival bych si kazdy centimetr jizdy, stejne jako na predvadecich akcich na srazu, kde me zase vubec neoslovila ix55. Jeji zrychleni a dynamika mi pripominala Tatru. Ale s tim kombikem to nijak spatne nevidim, dat kombika prave v kategorii jako je nizsi stredni trida - tedy i30cw byl naprosto skvely tah a na silnicich je to poznat. veliky kufr, veliky vnitrni prostor a siroka skala motoru od 66kW do 105kW (nyni do 94kW). Co vic si prat. Kategorie, ve ktery je Superb v kombiku zrovna moc trhak neni, Mercedes E v kombiku jsem jeste nepotkal. Tohle mi prijde akorat jako pokus dohnat Ameriku, kde ohromnej kombik je normalni jev, u nas to tak neni a evropani neumej udelat ohromnej velkej kombik tak, aby byl prinejmensim hezkej. Proti Superbu v kombiku je i Yeti nesmirne nadherny auto. Jedine velke opravdu hezke kombi, ale uz jine tridy, je novy Mondeo, to se designove moc povedlo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Borek »

Zdenek76,promiň,snažil jsem se zašlápnout veš,aby jsme neměli z fora popelnici hnoje,leč marně. 8-[ Asi máš pravdu,že by mohli mít auta i v horním segmentu,ale znáš to sám-předsudky a ne moc dobré jméno z minulosti se z lidí těžko dostávají.Teď už :hyu: přesvědčil,že umí dělat krásná,spolehlivá a při tom dostupná auta.Myslím,že mu k dobrému jménu současnosti,vyšlapali cestu hlavně Getz a Santa Fe.
Možná právě pro to,mohli zkusit udělat divizi GENESIS-která by jako značka budovala svoji pozici luxusu a sportu,nezatížena minulostí a předsudky.Uvidíme,já osobně budu mít radost z každého úspěchu :hyu: ,ale zaslepencem se rozhodně stát nemíním.Jak jsem psal-pokud budu chtít koupit další nové auto a :hyu: mě nebude mít co nabídnout,nebudu slevovat ze svých požadavků jako Hard,který je na :hyu: auta fixovaný(což není špatné,pokud si koupil to co chtěl)a s klidným srdcem utratím své peníze u jiné automobilky. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Hardcam »

Borek: to nemas tak docela pravdu, ja fixovany nejsem. Pri dostatku penez bych si hrozne rad koupil S-maxe, ale nejsem ten typ, co ma 800tKc vsech 800tKc da na auto a pak 4 roky breci v koute, ze nema na rohlik. Jak uz jsi psal vyse, pro me je dulezitejsi bydlei a Hyundai mi umoznuje mit hezky, spolehlivy, prostorny a skvele vybaveny auto a pritom si nepripadat, ze splacim hypoteku. Nepochopim lidi, co si koupi auto, na ktere nemaji a splaci ho 7 let.
Zminils, ze Hyundai dela auta dostupna vsem. Ono uz to neni tak uplne pravda, driv to byla hlavni vysada, stale to trva, ale nektere znacky nezspali a agresivni cenovou politikou hyundai predbehli. Napriklad jsem videl letak na Renault megan Grandtour, kterys 1.6kou, klimatizaci a TEMPOMATEM vychazi na 309tKc. Kdybych nebyl srdcar a Renault nemel tak pripotonely zavady a neuchylnej design, skocim po nem, protoze nabizi vic nez i30CW 1.6 a za min penez. Doprodej Aster H byl taky za skvely penize a Astra H se mi osobne libi, ale Opel ztraci na kvalite a za poslednich 10 let nema model, ktery by neco vydrzel. Co nedelaj Omegu, tak je to srac vedle srace. A jeste bych zminil dvoulitrovou Imprezu, ktera zacina lehce nad 500tKc, kde cenove byla i30 2.0. Ac ma Subaru nizsi vybavu, tak nabizi 4x4. Pro nekoho to muze byt velmi zajimavy
Opravdu nemam problem s tim si koupit jiny auto a uz jsem to psal nekolikrat, ale nejdulezitejsi je pro me pomer cena/vybava, dale kdo by za tu cenu nabidne nejsilnejsi motor, pro me nejlibivejsi design a mimoto mam na Hyundaie zajistenou levnou servisni podporu. Ze mam s prodejcem dobre vztahy tez dela sve. Ty to beres ale jen pdole toho, ze mam 4tyho Hyundai za sebou. No jo, proste to tak je, ale duvody, proc si je stale kupuju, nech prosim na me...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Borek »

Hardcam píše:Borek: to nemas tak docela pravdu, ja fixovany nejsem. Pri dostatku penez bych si hrozne rad koupil S-maxe, ale nejsem ten typ, co ma 800tKc vsech 800tKc da na auto a pak 4 roky breci v koute, ze nema na rohlik. Jak uz jsi psal vyse, pro me je dulezitejsi bydlei a Hyundai mi umoznuje mit hezky, spolehlivy, prostorny a skvele vybaveny auto a pritom si nepripadat, ze splacim hypoteku. Nepochopim lidi, co si koupi auto, na ktere nemaji a splaci ho 7 let.
Vždyť oba píšeme na konec to stejné a do puntíku s tímto odstavcem souhlasím.Že drtivá většina lidí,bude v 20 letech snít o sporťácích,ale až vydělají 800 hadrů a budou si moci to JEDNOÚČELOVÉ auto koupit,tak si řeknou,že nejsou šílenci,koupí obyč.běžné laciné velkosériové auto,co je odveze z bodu A do bodu B a zbytek peněz investují třeba do bytu.A přesně to je důvod a strach :hyu: ,proč se tady Genesis nebo Eguus neprodávají.Jiné platy,jiné ceny,jiné priority Evropanů,než Amíků,kteří jsou zvyklí od mala brát půjčky na půjčky,bydlet v papundeklových domech a cpát do sebe sekanou(pardon Hamburgry,jak vznešený název :mrgreen: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: rozidel GK vs. Genesis

Příspěvek od Hardcam »

Borek: no, ono je to bohuzel tak, ze u nas si lide koupi auto za tolik, kolik nasetrli. Majm 200tKc, tak koupi nakou ojetou pastiku za 200tKc. A nebo lepe, na uctu 15tKc, ale auto za 200tKc na splatky, ze kterych se za 6 let vyklube 150tKc preplatek.
Ja se ani nedivim, ze nam vozovej park prakticky nemladne, kdyz na to nejsou prachy.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „NEW COUPE“