Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

2009+

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od havros »

Slovensko zahájilo prodej trochu dříve, myšleno bylo první v ČR oficiální cestou :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od black_sheep »

mohl bych se přijet podívat mrknout? :lol: to auto chci, ale budu na něj mít tak za tři roky 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od havros »

Až bude, tak klidně :mrgreen:
A můžeme udělat objednávku s dodáním za 3 roky
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od black_sheep »

tak jó :lol: alespoň ho udělají korejci poctivě když na to budou mít tolik času :twisted:

už se ví jaká bude výbava za tři roky? :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od Borek »

Havroš-to je už oficiální cena,za kterou se bude prodávat u dealerů? :shock: Jestli ano,tak to sakra přestřelili :!: :-& Pro Čr i Sr je stejný český importér(Hyundai Motor Czech s.r.o.) a cena za stejné auto na Slovensku je v přepočtu o 100 000,-Kč menší [-o< (27226E/ať přeženu 24,50Kč/E).A co víc-za oficiální cenu 29243E(716500,-Kč)tam prodávají 3,8V6-a tady za ještě daleko vyšší cenu slabou 2,0T :?: Mýlím se nebo se importér s cenou v Česku pomátl ](*,) :mrgreen: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od Mexican »

Borek píše:Havroš-to je už oficiální cena,za kterou se bude prodávat u dealerů? :shock: Jestli ano,tak to sakra přestřelili :!: :-& Pro Čr i Sr je stejný český importér(Hyundai Motor Czech s.r.o.) a cena za stejné auto na Slovensku je v přepočtu o 100 000,-Kč menší [-o< (27226E/ať přeženu 24,50Kč/E).A co víc-za oficiální cenu 29243E(716500,-Kč)tam prodávají 3,8V6-a tady za ještě daleko vyšší cenu slabou 2,0T :?: Mýlím se nebo se importér s cenou v Česku pomátl ](*,) :mrgreen: .
to som chcel napisat ale nechcel som aby mal niekto dojem ze kazim ksefty. Ten trenciansky dealer (auto M.P) mal 3,8V6 za 30 000 Euro vratane asistencnej sluzby. A to je zrejme trochu ine zvezenie
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od black_sheep »

no, já osobně ho teď kupovat nebudu takže to hodnotit nebudu; nevím proč, ale tak trošku jsem s tou vyšší cenou počítal!

však za ty dva-tři roky bude stát o něco míň :lol: p.s.: nevyměnil bys, Borku? coupé už budeš mít osmiletý 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od havros »

Cenová politika bude nejspíš taková... Uvidíme po zveřejnění ofiko ceníků 8)
Zatím platí tato cena za 2,0T
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od black_sheep »

no, bejt první v republice holt něco stojí! :lol: majitel si bude užívat to že budou všici koukat co že to má za fáro 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od Borek »

A navíc,kdo viděl ofic.veřejné ceníky na Slovensku před koncem roku,za kolik bylo možné Genesis pořídit-to bylo ještě o několik tisíc E méně :!:
Ta Sk cena se mě zdá konkurence schopná,pokud bude :hyu: chtít prorazit v tomto segmentu.Auto má vynikající a pokud cenu nepřežene,tak bude i úspěšně prodávat. :wink:

Blacku-Genesis mě za srdce nechytil na první pohled :( jako se mě to stalo u Tiburonu.Tam jsem hned věděl,když jsem ho poprvé viděl,že tohle auto chci a .....koupil ho.U Genesis už jsem rozdýchal to kačeří křídlo ala BMW6(víko kufru),ale stále nemůžu překousnout předek-hlavně nárazník. :? Technika supr(tedy 3,8V6),prostor bída....Nechci dělat závěr-počkám,až ho uvidím na živo,třeba se mě bude líbit.To víš,že pokukuju,co za další sporťák břibude v garáži-a že to bude sporťák vím určitě :!: Tiburona ale určitě neprodám-vzhledově se mě líbí daleko víc než Genesis,spolehlivost 100%,náklady na provoz minimální...takže ten má místo v garáži nadále jisté. :D
Byl jsem zvědavý na Veloster-ten se mě vzhledově líbí.Pouze bych raději viděl zadek ala sporťák -protažený s kufrem.Problém je,že co mám zprávy(ze zdroje jako když jsem před rokem psal o prodeji Genesisu u nás na přelomu 2010/11),tak pro Evropu ho zprzní jako 5 dveřáka :roll: .Tak uvidím až si budu na ta auta moc sáhnout v prodejně. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od Tringi »

Co se týče chycení za srdce, tak tam jsem na tom skoro jako Borek. Tiburona jsem viděl, viděl jsem že je za dostupnou cenu, a v tu chvíli mě technické údaje, výbava nebo cokoliv jiného nezajímalo. Na vzhled Genesis Coupé jsem si zvykal déle, kdybych mohl tak jej mnohem více překopu k obrazu svému, ale u něj u mě vítězí technické parametry, už samotná velikost auta, motor 3.8V6 s 300 koňmi, to že je to zadokolka ...a za tu cenu (myslím sk ceníky) ...to už člověk i to vykousnuté okno vzadu nebo slabší předek odpustí.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od Peter_TO »

Chlapci, hovorte čo chcete, dnes som ho videl na vlastné oči (Hyundai Topoľčany). Majú ho tam v nádhernej červenej.. No skoro som nabúral.. chýbali centimetre :lol: Mali by ho upratať aspoň do dvora, nie ho takto vystavovať pri ceste...
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od Borek »

Peter TO-ty máš chlape smůlu-měl jsi ho šikovně nabourat a dostal bys na něho slevu :idea: :D .A ty se v poslední chvíli vyhneš. ](*,) :mrgreen:

Jsem zvědavý,jak vypadá na živo.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od black_sheep »

závidím (nahlas) :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Peter_TO
**
Příspěvky: 215
Registrován: 23 črc 2009, 10:11

Re: Hyundai Genesis Coupe: v Evropě ještě letos

Příspěvek od Peter_TO »

Ak tam bude aj v sobotu, poslem SPY photo.. :D
Hyundai Accent, 1997, 1,3 62kW, comfort.. strieborna metaliza, 2x bag + el. okna.. 185/60 R14


Speed! I am Speed!
Odpovědět

Zpět na „NEW COUPE“