Parametry

2009+

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

mirekMS
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 čer 2009, 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Parametry

Příspěvek od mirekMS »

Zdravím, tak jsem si teď prošel tech. data a zarazil mne údaj o maximálce V6, 240. U auta s váhou 1,6t a výkonem přes 300 HP bych předpokládal, že hravě dosáhne "elektronických" 250. Takže je to zpřevodováno na akceleraci? Pak to ale bude pěknej žrout, při jízdě na dálnici si spapá svý. Taky jsem byl rozhodnut, že to bude auťák, kterej mi jednou bude říkat pane, ale...O 2,0T bych neuvažoval, to žádnej drak nebude. A zatím jsem nenatrefil na ceny u nás.
Reklama
 

Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Parametry

Příspěvek od hawk »

jj taky mě to trošku zarazilo.

ale ta cena je super!

jinak celkem nepěkná diskuze pro coupe fans je tady pod tímto článkem:
http://autofun.blesk.cz/hyundai-genesis ... cena-6736/
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Parametry

Příspěvek od laxo18 »

no tak si pozri tabulky spotrevy V6 a 2T a podla vela testov zta V6 ze ma krasnu spotrebu na dialnici ako nehnevajte sa to vas iba zaujima udaj o maximalke ktoru aj tak nikdy nedosiahnes a este jeda vec tie auta maju aj obmedzovace takze vobec to nemusi byt tak sprevodovane
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Parametry

Příspěvek od black_sheep »

hlavně na všech mejch :hyu: jsem dosáhl vyšší maximálky než udávají... podle mě to podhodnocují
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
mirekMS
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 čer 2009, 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry

Příspěvek od mirekMS »

[quote="laxo18"]no tak si pozri tabulky spotrevy V6 a 2T a podla vela

Tak ta maximálka mne zajímá, v Německu se na to šlápnout zatím dá:-). A aby mi naložil kdejakej nafťák, tak to by mne vadilo.Fakt je, že mé 2.0 jede o dost víc, než se udává. Nicméně, pro mne by byl důležitý údaj, kolik motor točí na 6-ku ve 100km/h. Pokud to má omezovač, tak po odstranění jeho funkce by to mohlo být zajímavé. Je to sporťák 3.8, tak bych očekával vyšší výkony, než mají běžná auta.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry

Příspěvek od Tringi »

Ta maximálka bude určitě hodně podhodnocená. Já mám v papírech 208 a podle GPS jsem to rozjel na mnohem víc, někde jsem to tu psal, a pak je tu Borek, který drží s dvoulitrem rychlostní rekord. Nemyslím si, že takových 255 bude pro tu 3.8 V6 problém, a nejspíš dá i víc.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Parametry

Příspěvek od black_sheep »

voni totiž udávaj maximální povolenou rychlost, tj. tu se kterou počítají při konstrukci vozidla.. víc bys s tím neměl jezdit, ale to auto je schopno jet ještě o něco víc :) ale je to jen můj odhad, nevím to jistě a je mi to vlastně jedno protože maximálku mého coupe jsem nevyzkoušel dva roky :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
mirekMS
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 čer 2009, 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry

Příspěvek od mirekMS »

black_sheep píše:voni totiž udávaj maximální povolenou rychlost, tj. tu se kterou počítají při konstrukci vozidla.. maximálku mého coupe jsem nevyzkoušel dva roky :lol:
Já zkoušel maximálku jen jednou, po koupi auta, abych věděl, jak na tom motor je. Ale dobrej pocit :-)
mirekMS
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 čer 2009, 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry

Příspěvek od mirekMS »

Tringi píše:Ta maximálka bude určitě hodně podhodnocená. Já mám v papírech 208 a podle GPS jsem to rozjel na mnohem víc, někde jsem to tu psal, a pak je tu Borek, který drží s dvoulitrem rychlostní rekord. Nemyslím si, že takových 255 bude pro tu 3.8 V6 problém, a nejspíš dá i víc.
Fiat coupe 2.0T 20V dával (dává?) přes 260...Jestli Genesis točí ve stovce ne moc přes 2000 1/min, tak pojede dost ke třístovce.
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Parametry

Příspěvek od Stanley »

S tím fiatem to je pravda, 270kmh tacho se s tím jet dá. Moje Coupé jelo po dálnici 250kmh tacho tak s tím Genesis Coupé nebude problém taky +- 270kmh tacho. Mám v papírech psané 220kmh pro zajímavost.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Parametry

Příspěvek od black_sheep »

I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
mirekMS
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 čer 2009, 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry

Příspěvek od mirekMS »

tak nevím hoši... :)[/quote]

Ve 250ti točí 5 500 1/min. Max výkon je v 6,3. Takže mohl zasáhnout omezovač. Kdyby.... Aerodynamika je snad dobrá...
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Parametry

Příspěvek od Karamusa »

neposovuja na tomhle videu omezovač? anglicky neumim ani "ň" http://www.youtube.com/watch?v=473kVZ8o ... re=related
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry

Příspěvek od Tringi »

To se mi líbí :P
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Parametry

Příspěvek od black_sheep »

no na silnici to tak vesely nebude :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „NEW COUPE“