České ceny Genesis Coupe

2009+

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Kony5 »

ten dvoulitr za 730 je pěkná cena si myslím... tipuj že to tak na 600 spadne , a pak se bude 4roky starý hyundai prodávat kolem těch 200 000 a to si ho pak koupím i já tyjo :hyu:
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Nexus »

To jsme dva :mrgreen: Já odhaduju že během prvních tří let na výšce nalítám na své sonatě ještě těch 120tis, takže bych ji ve 300tis poslal pryč (za předpokladu že se toho dožije :-$ ) a pak bych mohl koupit něco novýho a silnějšího, jako například genesis. Akorát ten dvoulitr mě neláká ](*,) :mrgreen:
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Kony5 »

no právě všichni furt 3,8 čím víc obsah tím líp :lol: :lol: já to vidím následovně
2,T 4B11: písty wiseco, eagle ojnice, větší turbo, ic ,vstřiky , pumpa, arp štefty, acl šálky ,pořadnej výfuk a trochu nalazení a 400koní si myslím tam bude a pokud je ten 4B11 s MIVEC jako evo tak 3,8 at v porovnání s poladěným 2,Turbemmivec , lehčím motorem a vlsd difem bude větší bestie :lol: :lol: doufám že genesis bude prodejní bestseller :D
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Bolo »

Já si ho taky koupí, bude po 4tém majiteli , bude dvakrát bouraný a bude mít najeto 150tis (ve skutečnosti 270tis.) , ale bude můj :mrgreen:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Nexus »

2kony: tak ty jako expert seš třeba schopný takové přestavby a tisíc různých úprav, bohužel v mých silách to není. Jednak to není můj obor a to ani zdaleka, byť bych rád ale zadruhý do toho vrazíš kupu peněz a za ty prachy už dávno můžeš mít 3.8 :mrgreen: no uvidíme, zatím je to určitě hudba budoucnosti...
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Kony5 »

je nesem expert :lol: jenom hodně čtu, serfuju po netu :lol: a hlavně otravuju v cizých dilnách :lol: :lol: a sem tak zaautovaný že i když nechci musím se furt v autech hrabat :lol: :lol: tu 4x4 sonatu dělam už strašně dlouho ale mezitim musim dělat další auta takže neni čas no :lol: planoval sem to ted na jaře dodělat ale koupil sem další auto takže se to zase posouvá :lol: :lol: ale až tohle auto dodělám , poskladam sonatu a pak už počkám na ten genesis...možná ještě subaru legacy se mi lýbí ale to už radši ne :lol: :lol:
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
rkempny
*
Příspěvky: 17
Registrován: 21 lis 2009, 19:04
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od rkempny »

Vážení přátelé značky :hyu: . Původně jsem zde zavítal jen na cca 5minut, když jsem byl na 3tí stránce této diskuse tak jsem se už i přihlásil. Dobře jsem se pobavil snad i poučil a řekl bych jen toto, Genesis vypadá dobře, cena je vyšší než bych byl schopen skousnout ale je mně fuk,protože si toto auto nekoupím. Kdysi jsem uvažoval o Coupe jaké má Tringi, občas kolem něj v Ostravě jezdím a pokaždé hlavu otočím, (dneska už tam ale nestál když jsem tam odpoledne jel :cry: ). Dokonce jsem o něm před pár dny začal znovu uvažovat a to i přesto,že máme doma měsíční přírustek. Taky se do jisté míry počítám za individualistu a pro ty si myslím Coupe a Tiburony byly a jsou, Genesis? možná.
Každopádně Vám všem děkuji,že jsem měl u noťasu už před hodinou pracovat a teď se jit uložit ke spánku ale z těch 5 minut je hodina a pracovat jdu až teď tedy, takže na foru jsou lidé kteří pracují i v pátek v noci (ne jen po-pa 6-14:30), lidé kteří si koupí auto za 700 nebo 800tis si myslím neřeší spotřebu, to se týká dle mého názoru lidí kteří kupují Logany apod. a myslím,že se najde i spousta lidí kteří ty prachy mají a chcou si koupit Genesise tak neřeší,že v SK ušetří, prostě jdou a koupí si jej tady.
Takže jsem snad shrnul toto téma do posledního odstavce a tím pádem je minulých 7 stránek téměř zbytečných.
Každopádně jste mne tady donutili aniž by jste o to stáli uvažovat nad účastí na srazu když to mám za kopcem, možná se přijedu podívat.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Farrael »

Teda je fakt krásnej. Když jsem viděl ten tmavě modrej co tu postnul Nexusek tak jsem tu klávesnici fakt málem poslintal =P~ Asi budu muset jít vyloupit banku :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Tringi »

rkempny píše:Kdysi jsem uvažoval o Coupe jaké má Tringi, občas kolem něj v Ostravě jezdím a pokaždé hlavu otočím, (dneska už tam ale nestál když jsem tam odpoledne jel :cry: ).
Mám teď dva týdny dovolenou 8) a od května budu pracovat jinde, ne tolik na očích :(
Farrael píše:Teda je fakt krásnej. Když jsem viděl ten tmavě modrej co tu postnul Nexusek tak jsem tu klávesnici fakt málem poslintal =P~ Asi budu muset jít vyloupit banku :mrgreen:
Přidávám se, a asi nebudu sám ...a pak nás všechny chytí v autosalonu při objednávání :D
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
rkempny
*
Příspěvky: 17
Registrován: 21 lis 2009, 19:04
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od rkempny »

Tringi píše:
rkempny píše:Kdysi jsem uvažoval o Coupe jaké má Tringi, občas kolem něj v Ostravě jezdím a pokaždé hlavu otočím, (dneska už tam ale nestál když jsem tam odpoledne jel :cry: ).
Mám teď dva týdny dovolenou 8) a od května budu pracovat jinde, ne tolik na očích :(
Od května nejezdím po 28. října :oops:
Uživatelský avatar
M.Z.
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 črc 2010, 15:17

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Kony:jen nevím, co by na 400k řekl zbytek auta.
Genesis vypadá hodně dobře, v bílé by se mi líbil.
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Kony5 »

tak je jasný že 400koní neni jen motor, to už chce pořadný zesilení naprav hlavně vyměnu silentbloku, možná bodypating kastle ale to snad ne :D každopadně určitě bych doporučil na kařdý rychlejší auto vzpěry na horní uložen tlumiču, spodní vzpěry uchycení náprav, a prošroubovat nosníky pod předním blatníkem, je to defakto za par korun při cene CrMo oceli a par dnu se svářečkou a barva , nejednoduší je koupit třeba 3Ommx2mm čtvercový profil narezat svařit v každem zavřenem uhlu malý trojuhelník vevařit, važí to do 4kilo např spodní vzpěra a v kombinaci s pořadným uložením náprav to pomuže hodně, (vymýšlet to a svařovat to mně třeba hodně baví :D :D )
a kdybych sehnal někoho kdo by byl schopen vyfrezovat přesný tvar uložení serva řizení v napravě např. z duralu a nahradil bych to puvodně gumovým seriovým tak se řizení zlepší nejmín o 30%..ale to už od genesis zbytečně odbýhám každopadně myslím že 400koní neni tak zavratný výkon, pokud se bude dařit tak třeba genesis bude.. zatím se spokojím stím že dodělam awd sonatu a ukažu se sní někde na srazu :wink:
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
mirekMS
*
Příspěvky: 40
Registrován: 14 čer 2009, 10:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od mirekMS »

[quote="Borek"]mirekMS-co blázníš,buďme šťastní,že tady máme českou...

No, já to beru jako zákazník a nemůžu přeci jezdit pro všechno ven. Koukni, kolik si počítají euro obchodníci, vydělávají na kurzu jako veksláci za socíku. Beru z Holandska punkový LP, počítají tam euro 29 Kč. Bohužel, když už něco chci, tak se to tu neprodává. A když jo, tak je to palba. U auta nevím, asi bych dal do tašky peníze a jel...nevím, jak se to dělá.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od Engineer »

Nemá niekto zbytočných 30 000 €? :mrgreen:
Nevie kám ich má dať tak ench ich dá mne na Coupe. =P~
Za odmenu si nalepím jeho tvár na kapotu. Urobím mu reklamu... :D/
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: České ceny Genesis Coupe

Příspěvek od laxo18 »

najviac ma vedia pobavit ludia ktori daju genesis coupe 2,0T na inzerciu za cenu 280000-30000 EUR napisu ze je tam dovoz takze prepis dalsie peniaze ked v predajni to auto stoji 27000 EUR to uz ma normalne dviha zo sedacky ze aky su hajzli
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „NEW COUPE“