nove coupe - aktualne

2009+

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

nove coupe - aktualne

Příspěvek od black_sheep »

Zdravim fanousky tehle prima korejskejch vozitek,
mate-li nejake aktualni informace o novem coupe, sup sem s nima :)

Jen otazka, bude se tady diskovat nove genesis coupe, nebo nastupce coupecka? jsou to dve odlisne sportovni coupe od hyundaie co prijdou v nejblizsi dobe..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

na tohle jsem se ptal v tématu Kniha přání a stížností a myslím že ještě nebylo definitivně rozhodnuto
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

Zde jsem dnes objevil více fotek a popisů.
http://auto.idnes.cz/konecne-se-vi-jaky ... aktual_vok
"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

kurnik mi mne sa moc paaci sice ta studia s tymi kolesami a to oranzovou farbou je ovela lebsia ale to bude podla mna mozno TOP verzia ale starsne by som sa chcel v nom previest jedine co ma bude srat ze to uz nebude take dostupne ako tiburon predsa 3.8 je fakt dost ale yas mu uy nemoyu buchat o celo co robili doteraz ze nema taky vykon ako by mal mat
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
joshin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2007, 00:07

Příspěvek od joshin »

ach jo ty ceny jdou na horu :( chtěl bych za par malo let novy coupe ale do dnešní doby stály coupe něco málo přes pul mega a ted mnohem vic a nechci to videt za par malo let :(
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Zajímalo by mě kolik bude mít výkon ta 2litrová verze. Každopádně si myslím že bude lepší si ji objednat z Ameriky kde bude prodej nejdřív :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

2,0l jednoturbová bude mít kolem 215 koní,motor 2,0l Theta I-4 twin turbo GDI má v Hyundai Genesis Coupe výkon 290 koní,motor 3,8 V6 má výkon 310koní/360Nm a je provedení i s motorem 4,6l 8V :!: s označením Tau a výkonem 375 koní(tohle provedení není určeno pro spořivou Evropu a nebude se tady prodávat :( ).Předpokládám,že v Evropě se budou prodávat pouze verze 2,0l turbo a 3,8l 6V.

Tady je třeba ten krasavec s motorem 2,0 twin turbo-290hp Obrázek Tady je fotka turbomotoru Obrázek.[/img]http://img134.imageshack.us/img134/8020 ... k3.jpg[img] Hyundai musel v poslední době dát balík peněz do vývoje motorů :shock: .Teď má špičkové 1,4l /1,6l a 3,3l + skvělé nové naftové motory a tyhle 2,0l a 3,8l 6V budou opravdové špičkové klenoty. 8)
Mám i fotky vyndaného motoru 3,8l V6,ale na Imageshack mě to leze nějak pomalu a na několikrát. :( Pokud bude zájem,mám toho více,tak bych to sem musel hodit v noci,když je internet volnější.I článek s představením toho zeleného 2,0l twinturba 290hp........ :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak jsem sem konečně dostal fotku té 3,8 V6Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) Borek dne 23 črc 2008, 23:48, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Borek: asi spadnu zase do 2litru :wink: Nemáš info o ceně pro Evropu:?:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Wikipedia píše:Little specific details have been officially revealed by Hyundai, however there are rumors of its base model turbo-I4 being released at $19,900 and its V6 model starting at $25,900. These prices make the Genesis coupe a relative bargain to its AWD competitors the Subaru WRX STI and the Mitsubishi Lancer Evolution

Official mentions of price includes Krafcick saying the 3.8L coupe will be the most affordable 300 hp (220 kW) sports car available.

With additional comments from Krafcick stating "When it hits the market in early 2009, we aim to deliver a driving experience that challenges cars like Infiniti G37, at prices more like Mitsubishi Eclipse"
Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Hyundai_Genesis_Coupe

Mimo téma: Borku, pls, mohl bys odentrovat za těmi obrázky? (nebo moderátoři) Rozhazuje mi to stránku do šílené šířky :? a pak se to tu vše blbě čte.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tringi,omlouvám se za šířku.Už jsem to opravil. :wink:
Rasty-definitivní evropskou cenu neví nikdo,ale v článcích uvádějí cenu se základním 2,0l turbo motorem(215koní)za 600000,-Kč.Pokud bude mít max.výbavu v ceně jako náš Tiburon,tak je to supr cena. :wink: Ale zatím je to jen novinářský/fabrický odhad ceny.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Uvědomuješ si Borku, a vůbec všichni co máte r.v. 2002 a novější, jak moc klesne cena našich aut, pakliže těhle 215 koní budou prodávat za 600 tisíc?
Sice ani zdaleka to auto neplánuju prodat, ale přesto...
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

S tou evropskou cenou bych nebyl tak optimistický :( .Psal jsem o ceně v USA/i ten tvůj odkaz.Když se dnes mrkneš na ceník v USA- současného Tiburonu 2,7l6V v plné výbavě,kůži,ESP....a přepočítáš současným kurzem naší zlaté české koruny :!: (doufám,že to podělané euro tady zavedou co nejdéle :roll: ),tak tě vyjde na nějakých 340000,-Kč. :shock: .Z toho je jasné,že ceny pro Ameriku,nic neříkají o ceně pro Evropu. :(
A navíc,já jsem absolutně super maximálně spokojený po všech stránkách se současným "rudým žralokem",takže ho měnit nehodlám :!:Nechci aby to vyznělo jako "chvála na auto které v současné době mám" :oops: ,ale vzhledově se mě více líbí naše GK než Genesis(nesedí mě to vykrojení zadního boč.okna,kachní víko kufru i přední část GK s výdechy a žraločí oči se mě líbí více :oops: .Pravda,motory v Genesisu budou špičkové,ale stačí si položit otázku-kde si dnes užiju výkonu 300 koní a k čemu ho potřebuji?Pevných radarů a městských šmejdů s přenosnými je tady jako kobylek :evil: ,tak kde se člověk může více svézt s 300hp,než se souč.motorem s polov.výkonem?(Rasty je důkazem,že i dnes přijdeš o řidičák za rychlost,do slova,během chvilky a stačí ti současný 2,0l).A spotřeba?Další velké mínus-koně musíš nakrmit :( .Prostě ať to vezmu po praktické stránce užívání v našich podmínkách nebo podle vzhledu a pokud bude můj současný Tiburon tak spolehlivé a nenáročné auto jako doposud,NEMĚNÍM,ani když bude Genesis za 500t :!: :lol:
Člověk vidí denně spousty aut,řekne si-to je pěkné,to škaredé....a zapomene na ně.Když jsem poprvé jel kolem prodejny Hyundai v Č.Třebové a tam stál první Tiburon-tak jsem si hned řekl "to je ono-takhle si představuji auto pro sebe,tohle chci.To je první auto-jak se říká - láska na první pohled :lol: .Několikrát jsem auto detailně prolezl,s nadšením zjistil,že i prostorově lze o něm mluvit a používat jako rodinné auto(ne jen jako hračku pro sebe,což je většina sporťáků).Manželku nadchlo stejně jako mě,tak nebylo co řešit a koupili jsme našeho "rudého žraloka".Díky Hyundai za Tiburona GK. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

offtopic : Borku kolik mas na nem vlastne od koupe nalitano uz ?
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „NEW COUPE“