! Svítící kontrolka Airbagů...Help me !

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

MarcelU
*
Příspěvky: 11
Registrován: 20 zář 2007, 07:25

! Svítící kontrolka Airbagů...Help me !

Příspěvek od MarcelU »

Zdravím,mám takový problém.Kámoš mi zapojoval neony do interieru(neodpojil baterku) a zapojoval to na nějaký svazek kabelů umístěný pod volantem.Vytahl jej z (asi) nějakého relátka.Napojil z5...neony svítí...akorát mi začala svíti kotrolka airbagů,po nastartováni 6x zablika a pak zustane svítit... :!: Nevíte čím to může být..?Nemá někdo s tím nějakou zkušenost? Díky za odpovědi.
--------------------------------------------------------------------------------
Hyundai Accent,98,1.3,3dveř
Reklama
 

Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

někde se tu o tom psalo odpojil a zapojil / i na okmamžik/ něco v okruhu airbeg teď je tam chybová hláška a tu musíš si jít jí nechat smazat do servisu cca 400 kč
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
peety
**
Příspěvky: 181
Registrován: 13 bře 2007, 14:48
Bydliště: Praha-východ,Nehvizdy

Příspěvek od peety »

praha- test PC: 450 bez daně-----nejmín
PEETYObrázek
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Je to na 99,9 procent tím, že při odpojení vznikla jiskra na baterii a na to jsou airbagy (resp. řídící jednotka airbagů) háklivé jak sviňa. Každopádně není to "závada", jen je to potřeba nechat vymazat, jak píšou kolegové výše - systém si totiž momentálně myslí, že jsou pytle nefunkční a tak je nespustí! Jen připojím ostravský ceník tohoto úkonu: necelých 500,- i s daní za hodinu práce. :wink:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
MarcelU
*
Příspěvky: 11
Registrován: 20 zář 2007, 07:25

Příspěvek od MarcelU »

Díky
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Hodinu ne.Mě to dělal deset minut a stálo to rovných 400 Kč.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Kdysi jsem slysel, ze je tohle hodne haklivy na odpor, nemuze to s tim mit nejakou spojitost?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MarcelU
*
Příspěvky: 11
Registrován: 20 zář 2007, 07:25

Příspěvek od MarcelU »

Zdarec...tak jsem to měl u kámoše v servisu a na compu nezjistil nic...kontrolka pořád svítí...Nevíte co dál...?Říkal,že možná pomůže autoriz.servis,ale tolik peněz :roll: a nemam to 100% :?
Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

Potrebujes restart ridici jednotky air begu to mi ale udelal kamos za 200 SK asi za pet minut a bylo jenom pripojit na komp a udelat restart nic jinyho ti nepomuze Obrázek tak pripojit a restart
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Sokyno píše:Potrebujes restart ridici jednotky air begu to mi ale udelal kamos za 200 SK asi za pet minut a bylo jenom pripojit na komp a udelat restart nic jinyho ti nepomuze Obrázek tak pripojit a restart
To máš asi novější auto.Kdo má starší(do faceliftu),tak musí do autorizovaného servisu.Já poběhal dost servisů a nikde mi to neudělali.Neměli na to software ani hardware.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

To ja mam lantru 98 myslel sem ze to je stejni i u accentu nemam po faceliftu :lol: delal to amater v garazu :lol:
MarcelU
*
Příspěvky: 11
Registrován: 20 zář 2007, 07:25

Příspěvek od MarcelU »

Mám Accenta r.v. 98.
Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

Jestli ti to neudelal tak musis do autorizovaneho servisu mozna to udelaj oni. 8)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

S těma airbagama je to takhle zhruba 1990 do roku 1999 je nutný originál Hiscan od Hyundaie a od roku 2000 a výše už to dokážou i jiné diagnostiky ,problém je jen pouze v komunikaci testerů aspoň co vím,ale berte to s rezervou,když to člověk nemá doma tak to nemůže potvrdit a ani vyvrátit :wink:
Když děláte něco s elektrikou na autě tak, vyndat klíče do kapsy a odpojit mínus pol :!:
No ,ale stejně až jednou vám dojde baterka nebo alternátor bude stávkovat ,tak reset na Hiscanu nemine :lol: :lol: :wink:
Ps: Přijeďte na sraz na Moravu a tam je to zdarma 8) i s mechanikem :lol: :lol:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MarcelU
*
Příspěvky: 11
Registrován: 20 zář 2007, 07:25

Příspěvek od MarcelU »

Sokyno píše:To ja mam lantru 98 myslel sem ze to je stejni i u accentu nemam po faceliftu :lol: delal to amater v garazu :lol:
A nevíš jaký software použil..?
Hyundai Accent 1,3 12V r.v.98
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“