Drnčení v palubní desce

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Drnčení v palubní desce

Příspěvek od Engineer »

Mam tam vobec nieco take? :roll: :lol:
Tak to omrknem tiez :)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martiin
*
Příspěvky: 24
Registrován: 03 říj 2008, 09:05
Bydliště: Ralsko

Re: Drnčení v palubní desce

Příspěvek od Martiin »

a dejte chlapci vědět
RadoSamko
Příspěvky: 6
Registrován: 26 úno 2016, 17:35

Re: Drnčení v palubní desce

Příspěvek od RadoSamko »

:hyu: Diky chlapci ja som sa s tym trapil uz od jesene. V zime na parkovisku sa to aj zle hladalo. Tie indicie mi k tomu presne pasovali len by som este dodal ze ked bolo chladnejsie tak to bolo viac pocut ako pri teplejsom pocasi, a to ma trapilo v zime kedy bolo rano aj -18 stupnou. Velmi vam chcem podakovat za prispevok =D> =D>
FreemanG
*
Příspěvky: 16
Registrován: 06 říj 2016, 22:13

Re: Drnčení v palubní desce

Příspěvek od FreemanG »

Jura píše:Tak taky jsem delší dobu nemohl přijít na to co mi v autě "drnčí" :x . Uvnitř auta to bylo slyšet, venku a v motor.prostoru ne. Taky jsem měl zdání, že něco rezonuje pod palubovkou. Hlavně to bylo slyšet hned po nastartování, nebo když měl motor moc, případně málo otáček. Nakonec jsem přišel na to, že to rezonuje u motoru hadice přichycená vlevo nahoře k plechu, co je mezi kabinou a motorem. Je pravda, že mě to taky dost vadilo, ale aspoň mě to donutilo vyházet všechen bordel co jsem měl v kastlu, ve dveřích a pod panelem :D .

____________________________________________________
Hyundai Acccent 5dv. 12V 1.3 r.v.10/2000
Už od začátku zimy mě to se*e, někdy to slyšet nebylo vůbec, ale většinou jo. Strašný drnčení při nízkých (volnoběh) a vysokejch otáčkách. Fakt hrůza. I přes to rádio to bylo slyšet a doslova to vytáčelo nervy. Furt jsem se koukal pod palubovku u pedálů, u spolujezdce a zkoušel vytáčet motor a nemohl jsem zaboha přijít na to odkud to jde. Díval jsem se i na všechny plasty v motorovým prostoru a nic.. V létě jsem chtěl rozebrat celou palubku a pak náhodou narazím na tohle téma, když stojím u Tesca. Otevřu kapotu a trochu ten plech vyhnu.. A to božský ticho.. Ježíš co já se s tím natrápil. Moc děkuji!!
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“