Doporučte kvalitní autoservis v Praze.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
kapo
Příspěvky: 3
Registrován: 16 kvě 2009, 00:36

Doporučte kvalitní autoservis v Praze.

Příspěvek od kapo »

Zdravím všechny,
Stal jsem se majitelem Accenta - ojetiny a rád bych jej nechal zkontrolovat v servise. Máte s nějakým servisem v Praze vyloženě dobrou zkušenost nebo naopak měl bych si dát na některý bacha? :wink:

Díky.
David
Reklama
 

Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Doporučte kvalitní autoservis v Praze.

Příspěvek od shwaara »

S autorizivanymi servisy je to tezky. Nejen mne prijde, ze dily neopravuji, ale jen vymenuji. Ja mel zanesene klapky a vymenili mi zapalovaci kabely, filtr vzduchu, palivovy filtr a chystali se uz na lambda sondu, atp. Pritom stacilo zajet do neuatorizivaneho servisu, kde mi to behem 15minut za 0,- Kc vycistili. :roll:
V Praze mam dobrou zkusenost se servisem pana Prochazky (u Dolních Břežan) a s jedním servisem (už nevím jméno, ale mohu Ti dát tlf.) v Praze Modřanech.
Z autorizovaných servisů mohu z mých zkušeností doporučit NUBO Car Zbraslav a Autopalace Butovice. V obou se najdou mechanici, se kterymi se da rozumne domluvit a na zbraslavi mi prijde, ze maji origo dily za docela dobrou cenu.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
kapo
Příspěvky: 3
Registrován: 16 kvě 2009, 00:36

Re: Doporučte kvalitní autoservis v Praze.

Příspěvek od kapo »

Díky za rychlou odpověď.
Vím, co myslíš - alespoň na tu první prohlídku (po koupi) bych asi raději zašel do autorizovaného.
Pokud můžeš předat kontakt na níže zmiňované - budu rád ;-) díky

David
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Doporučte kvalitní autoservis v Praze.

Příspěvek od shwaara »

OK, to je rozumne. tlf. poslu do SZ, ackoli jim delam pozitivni reklamu, asi by nebylo vhodne nechat valet jejich tlf. na netu (treba je pouzivaji i soukrome)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
wildcat
*
Příspěvky: 15
Registrován: 11 kvě 2009, 20:09
Bydliště: Kladno

Re: Doporučte kvalitní autoservis v Praze.

Příspěvek od wildcat »

V Butovicich Ti opravi i zavady ktere jsi nemel..., ale opravdu vymeni to co si nauctuji...
nyní: Elantra 1.6 GL 79kW, r.v. '02 a Škoda Felicia 1.3 LXi 50 kW (LPG), r.v. '97
bylo: Accent 1.5 CRDi 60kW, r.v. '02
Daewoo Nexia 1.5 GTX 66kW, r.v. '96
Daewoo Racer 1.5 GSi 52kW, r.v. '94
Škoda 120 LX 37kW, r.v. '88
Uživatelský avatar
Loskuták
Příspěvky: 1
Registrován: 22 dub 2016, 11:51

Re: Doporučte kvalitní autoservis v Praze.

Příspěvek od Loskuták »

Zdravím! :-) Já mám velmi dobrou zkušenost s tímhle servisem. Je to v Dejvicích a je to prostě klasickej servis, kde dělaj všechny základní služby a dělaj je dobře, navíc za normální cenu a poměrně rychle :-). Kdo bydlí v Praze, tak bych ani nehledal jinej :wink: . Nechal jsem si tam spravit promáčknutej bok u mojí i20 a při tý příležitosti jsem si nechal vyčistit i interiér, protože jsem hrozný prase :-D. Autíčko pak krásně vonělo!
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“