Osvetlenie palubovky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
ChaosAD
*
Příspěvky: 13
Registrován: 11 říj 2009, 00:10

Osvetlenie palubovky

Příspěvek od ChaosAD »

Zdravim,

mam dve otazky:
- kde kupujete tie malicke nastrkavacie 1,5W ziarovky na osvetlenie palubnej dosky (popolnik, vetranie, ...)
- mali by byt taketo ziarovky aj na nastavovani sklonu svetiel, prip. zadnej hmlovky? Mne to totiz v noci nesvieti ale neviem ci by malo.

Vdaka
Reklama
 

Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetlenie palubovky

Příspěvek od Fulli »

ChaosAD píše:Zdravim,

mam dve otazky:
- kde kupujete tie malicke nastrkavacie 1,5W ziarovky na osvetlenie palubnej dosky (popolnik, vetranie, ...)
- mali by byt taketo ziarovky aj na nastavovani sklonu svetiel, prip. zadnej hmlovky? Mne to totiz v noci nesvieti ale neviem ci by malo.

Vdaka
kupis ich v hociktorom obchode s autodielmi a suciastkami....pytaj si T5 ziarovky a oni ti uz poradia....nastavovanie sklonu svetiel nesvieti ani mne a neviem ani ci by to malo v hmlovke su este asi o nieco mensie ale to musis rozobrat to tlacitko aby si vedel presne aka tam je....a ak ti mozem poradit tak ak mas trosku penazi navyse tak kup diodove ziarovky....svieti to ovela lepsie a aj krajsie...mas prakticky dozivotny pokoj ak nenastane nieco necakane...a po dalsie ta vymena tych ziaroviek pri tom vetrani je dost obtiazna a normalnu ziarovku dost lahko rozbijes...
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
baxisnv
*
Příspěvky: 20
Registrován: 04 led 2009, 17:41

Re: Osvetlenie palubovky

Příspěvek od baxisnv »

akurat som ju dokoncil
Přílohy
ACCENT (4).jpg
ACCENT (4).jpg (148.55 KiB) Zobrazeno 682 x
HYUNDAI ACCENT 1.5 CRDI 2004, 120 000KM
broker
Příspěvky: 2
Registrován: 29 lis 2014, 16:47

Re: Osvetlenie palubovky

Příspěvek od broker »

vyzerá super, ja by som potreboval meniť v terracane, len neviem ako. a koľko žiaroviek tam ide. :(
albimo
Příspěvky: 3
Registrován: 17 led 2015, 09:41

Re: Osvetlenie palubovky

Příspěvek od albimo »

baxisnv píše:akurat som ju dokoncil
zdravim chcel by som sa opitat aké žiarovky ste použili na podsvietene palubovky led alebo modré klasické ja som síce kúpil t 5 ale kamarát mi volal že tam nevojdu mohli by ste mi napísať presne označenie tých žiaroviek prípadne gde ich zoženiem ďakujem
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Osvetlenie palubovky

Příspěvek od alarm »

Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
jaroslav5
**
Příspěvky: 345
Registrován: 09 led 2011, 15:33
Bydliště: Dolný Kubín

Re: Osvetlenie palubovky

Příspěvek od jaroslav5 »

Tie T5 su nastokovacky ,su 5w bud celo sklo alebo s plastom a väčšinou sa použivaju do osvetlenia SPZ a parkovačky. Osvetlenie vetkakov,popolnika su použite tiež celo sklo nastokovačky lenže mini. A do pristrojovky idu zase B8 1,2w. Do vypinačov idu po dve žiarovočky,jedna na podsievietenie a druha svieti ked je zapnuta funkcia vypinaca. Su to dost miniaturne celosklenene žiarovky s asi 2cm dlhymi drotikmi na pripajkovanie vo vnutri vypinača. Ja so ich objednaval s AUTOOMEGA.sk -atodoplnky-osvetlenie-pristrojove dosky.
Hyundai Accent LC 1,3í 12V 63kw r. v. 2005
suzuki sx4 1,6 GS 4x4 SE-SNOW Outdoor Line r.v.2011
albimo
Příspěvky: 3
Registrován: 17 led 2015, 09:41

Re: Osvetlenie palubovky

Příspěvek od albimo »

jaroslav5 píše:Tie T5 su nastokovacky ,su 5w bud celo sklo alebo s plastom a väčšinou sa použivaju do osvetlenia SPZ a parkovačky. Osvetlenie vetkakov,popolnika su použite tiež celo sklo nastokovačky lenže mini. A do pristrojovky idu zase B8 1,2w. Do vypinačov idu po dve žiarovočky,jedna na podsievietenie a druha svieti ked je zapnuta funkcia vypinaca. Su to dost miniaturne celosklenene žiarovky s asi 2cm dlhymi drotikmi na pripajkovanie vo vnutri vypinača. Ja so ich objednaval s AUTOOMEGA.sk -atodoplnky-osvetlenie-pristrojove dosky.
albimo
Příspěvky: 3
Registrován: 17 led 2015, 09:41

Re: Osvetlenie palubovky

Příspěvek od albimo »

srdečna vďaka :hyu: =;
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“