Odhlučnění zadku autika

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Franta »

:lol: Držím Ti palce :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4Jirka1:
Já ti palce nedržim! Měj rozum a nekopíruj, udělej si chalpskej originál. Já kopíroval jen jednou a ....radši držim hubu, škoda slov :lol: :lol: :lol: ( vždyť i na malou si musí sednout! :lol: :lol: :lol: :lol: )
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Franta »

Jirko kopíruj :lol: a nenech si to vymluvit, Hans jako obvykle kecá :lol: :lol: :lol: . Fígle je v tom, že když dámě svého srdce uděláš kopii, bude se v budoucnu hádat s ní a nebude mít čas hádat se s tebou ( a o to jde ). No a krom toho si samosřejmě pořiď kopii svoji ať máš komu nadávat a ať na srazy Hyundai klubu nemusíš jezdit sám ( a o to taky jde ), ale to už by ti asi nejlíp popsal právě Hans ( a tomu ver, tady kecat nebude...) :wink:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4Franta:
Omyl! I přes vlastní kopii se hádá furt se mnou, kopie slouží pouze ke kritizování v bodech, kde si nenechám .asrat na kebuli! A to je fakt, věř mě, už v tom lítám 18 let (to byla vytvořena 1. kopie) :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

Hanz má pravdu. A navíc jsou na hádání dva. Nevěříte? Věřte! 40 j x 3 ks skušenost. To už jsou lepší prakopie.
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Díky prime, ty víš kdy vstoupit do diskuze... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

:D a začalo to odhločněnim auta a je to u pořizovani kopii :D
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

no, a vo tom to je! :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Franta »

Hanzi, dokonce ta tvá kopie má stejný věk jako ta moje......, óó jak tě lituju :( . Já vždy dělám vše pro to aby si ony měly o čem popovídat.. a když to nejde jinak chytnu stranu dceři, ta dostane ,,páru pod kotel ,, a už to jede s kopce, :wink: a já jsem opět v roli ,,čínského,,pozorovatele. A když se do mě serou, suše prohodím, že kdyby onu ve spíži měly pořádek jako já ve šroubovácích..... že jim to asi někdy předvedu - a hned poprosím mladou ať se na to jako koukne... že už by to něco chtělo. Jistě že občas i já něco schytám (občas i mezinárodní diplomacie šlápne do ho.na), ale pak vždy s úsměvem, snažím se to převést do legrace a nedat najevo že mě to se.e (to by je potěšilo). Ale neberte si ze mne příklad, ne vždy a ne všude to funguje. Znám vícero kamarádú kterým to nefunguje ať dělají co dělají.
( Takže Hanzi ber mne s velkou rezervou :) ) Každý si musí tu svou pěšinku vyhledat a vyšlapat sám, a někdy bývá hodně trnitá.. Ale jinak si chlapi myslím že 2 + 2 je akorát, co je nad.... je asi už nad poměry.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Neresil nekdo nahodou odhlusneni vika zavazadloveho prostoru u sedanu? ...on na nem totiz neni zadny tapecirung :'(

....si rikam, ze by mi to mohlo pomoci....snad...
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4Feltron:
Odhlučnění se řešilo na začátku, teď to sklouzlo zase na baby a a spol.

4Franta:
Já to mám taky 2:2, nestěžuju si, ale někdy nám to s Joudou připadá jak 10:1 (ta 10 značí saně v plném rozvášnění) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

S těma ženskejma trochu přehánim, já si ani v tomhle směru nemůžu stěžovat....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Felotron píše:Neresil nekdo nahodou odhlusneni vika zavazadloveho prostoru u sedanu? ...on na nem totiz neni zadny tapecirung :'(

....si rikam, ze by mi to mohlo pomoci....snad...
Pokud ti jde o odhlučnění z hlediska hluku zvenku, myslím, že to víko je zbytečný řešit. Určitě jde největší hluk od nápravy, takže zespodu..
Víko má možná smysl řešit kvůli pořádný hudbě, jinak asi ne
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Felotron

Příspěvek od Felotron »

ok...ja prave netusim, jestli je to nejak podstatny, nebo nee.... toz diky ;)
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Franta »

Borci vidím, že jste stále nepochopili o čem rada starších rokuje...
Takže ještě jednou a lépe a pro mlíčňáky :
Pokud hovoříme o odhlučnění ,,zadku vozidla,, máme na mysli, že chlapi ve vozidle sedí obvykle na sedadlech předních a pokud hovoříme o variantě 2+2.......... Teď už musí být doufám každému jasné že k odbočení od tématu nedošlo, vše souvisí se vším, a celkově jde jen o úhel pohledu...
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Franta píše:Borci vidím, že jste stále nepochopili o čem rada starších rokuje...
Takže ještě jednou a lépe a pro mlíčňáky :
Pokud hovoříme o odhlučnění ,,zadku vozidla,, máme na mysli, že chlapi ve vozidle sedí obvykle na sedadlech předních a pokud hovoříme o variantě 2+2.......... Teď už musí být doufám každému jasné že k odbočení od tématu nedošlo, vše souvisí se vším, a celkově jde jen o úhel pohledu...
toz tento prispevek nechapu, ale nevadi...
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“