Accent 2004,lpg

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Cookiess
Příspěvky: 1
Registrován: 26 led 2016, 21:20

Accent 2004,lpg

Příspěvek od Cookiess »

Hezky večer. Měla bych prosbičku. Koupila jsem accenta na plyn, vše v super stavu, prošel to technik a i serviska podle všeho sedí, stav je vážně hodně ucházející. Ale. O co mi jde... Doteď jsem měla vždy jen naftu, pak jednoho Benzina a protože jezdím hodně, řekla jsem si že pri další koupi prostě zkusím plyn. .. Jakožto ženske co nikdy plyn neměla, mi trvalo chvíli než sem celý ten systém pochopila, ale nesedí mi jedna věc. Logicky potřebuju v nádrži benzín na starty. Ok... Nastartuju na benzín, po zahřátí se to přepne na plyn. Kontrolka přestane blikat a normálně se rozsvítí. Jedu na plyn. Ale co mi nejde do hlavy, je to, proč, když Teda jedu na plyn , mi ubejva na počítači počet kilometrů do natankování benzínu. ????? Mám to dva dny. Koupila sem. To hádám se skoro prázdnou nádrží benzínu u plynu. Plyn sem brala do plné, vešlo se tam 32l.neco málo tam bylo nesvitila ještě ani rezerva. Dnes sem natankovala za 200kc benzín, dojezd sem měla 156km cca a prostě když jedu hejbe se to dolů , proč!??????
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „ACCENT“