1.5 crdi nestartuje prosím pomoc

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
lemurgt
Příspěvky: 5
Registrován: 14 dub 2016, 21:21

1.5 crdi nestartuje prosím pomoc

Příspěvek od lemurgt »

zdravím všechny
potřeboval bych nutně poradit mam accenta 1.5 crdi 2004 má najeto nějakých 120 tis. km .Asi po 3 tis. začal čím dal tím hůř startovat nejprve jsme vyměnili žhav.svičky .ale bez výsledku .po čase už motor sám bez start spreje nenastartuje .poté jsme vyměnili palivový filtr a vyndali podávací čerpadlo které ale funguje jak má a stále nic .poté jsme otestovali vstřikovače a všechny dávají stejnou dávku paliva a nic.včera jsem vyměnil vstřikovací čerpadlo a pořád bez výsledku .ted motor ikdyž ho nastartuji přes sprej tak asi po 2 km jízdy zdechne jo a objevuje se chyba motoru p1188. můžete mi prosím někdo poradit jsem v koncích .děkuji.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: 1.5 crdi nestartuje prosím pomoc

Příspěvek od Richard555 »

když to chytne na sprej, tak bude chyba na straně paliva..... ale může to dělat i nějaké čidlo, podívej co znamená ta chyba, nejlepší by bylo udělat pořádnou diagnostiku nejlépe někým kdo tomu opravdu rozumí....
co přepad na vstřikách, filtr? Dej si vstřiky a čerpadlo otestovat či opravit např. do Bosch servisu ale něco to stojí.......
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.5 crdi nestartuje prosím pomoc

Příspěvek od Mexican »

P1188 HYUNDAI - Fuel Pressure Leakage

to bude asi cerpadlom. Mozes mat alej pokojne v nadrzi bordel, kde je dalsie cidlo
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
lemurgt
Příspěvky: 5
Registrován: 14 dub 2016, 21:21

Re: 1.5 crdi nestartuje prosím pomoc

Příspěvek od lemurgt »

tak filtr je novy a čerpadlo jsem sehnal druhé ale pořad o samé .kouknu na ten přepad .dneska mi to krom 1188 ukázalo i 1183 což je regulátor tlaku paliva jedině ješte ten by mohl.
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: 1.5 crdi nestartuje prosím pomoc

Příspěvek od MICHAL77 »

Tak už dle chyb je to jasné, nemá to tlak paliva a tím pádem buďto netlačí čerpadlo kolik má (vyběhané, někde něco přicpané atd) a nebo tlačí dostatečně, ale přetlakovej je špatnej a po zahřátí začne vracet zpět do nádrže a je hotovo. Zkus přepad co jde do nádrže stisknout kombinačkama a podržet zda nastartuje a poběží, pokud ano tak je to jasné.
.........
Hrynda
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2016, 12:48

Re: 1.5 crdi nestartuje prosím pomoc

Příspěvek od Hrynda »

Zdravim...potreboval bych pomoct...po vymene motoru na voze Hyundai accent r.v. 2002 1.5 CRDi 3valec motor ne a ne nastartovat...imobilizer se rozsviti po toceni zhasne..tudis soudim ze je v poradku.. mel sem za to ze to bude vstrikama protoze tlak na railu je a kdyz se povoli trubky nafta strika jak vodotrysk..tak se dali zrepasovat...jenze po namontovani ani tuk...vsechno zapojene kostry chycene..kdyz promerim proud na vstriky jde tam uplne 00,03V...to auto uz asi nechce jed...pred vymenou motoru nastartovalo normalne ..uz si nevim rady...nevite cim to muze byt? nebo aspon jestli maji vstriky na tomhle aute nejake rele nebo pojistku opripade kde.. diky moc
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“