Hyundai Accent - dálkový centrál

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
FreemanG
*
Příspěvky: 16
Registrován: 06 říj 2016, 22:13

Hyundai Accent - dálkový centrál

Příspěvek od FreemanG »

Ahoj,
chtěl bych do svého Accentu dodělat dálkově ovládané centrální zamykání. Už z výroby má originální centrální zamykání na klíč, takže jsem uvažoval o koupi dálkového ovládání - řídící jednotka a klíčenky. Samozřejmě ještě navíc jeden solenoid/motorek k zamykání dveří řidiče. Moje představa byla taková, že do dveří řidiče přidám daný solenoid, vyvedu od něj kabel někde pod palubovku, kde umístím řídící jednotku DO (dálkového ovládání) a zároveň ji zde napojím na směrová světla, aby mi signalizovala odemknutí/zamknutí. Zároveň v představě bylo, že řídící jednotka DO pustí proud do solenoidu ve dveřích řidiče, ten je odemkne/zamkne a dále spínač, který se ve dveřích řidiče nachází odemkne/zamkne zbývající dveře.

Dodělával jste někdo DO k centrálu na Accentu a můžete mi poradit? Například nevím, kde pod palubovkou připojím řídící jednotku DO ke směrovým světlům. Navíc co jsem se díval na návody, většinou se pod palubovkou nachází dvě relátka, jedno slouží k odemknutí, druhé k zamknutí. Pokud se ale nemýlím, veškerá elektronika vč. relátka DO je umístěna v krabičce spínače ve dveřích řidiče. Jsem tedy trochu na vážkách a nevím, jak tam to DO doinstaluju.

Za rady předem děkuju.

Sada DO - http://www.ebay.com/itm/Universal-Door- ... SwEeFVPz3V
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Hyundai Accent - dálkový centrál

Příspěvek od alarm »

Neviem, či to má schvalenú frekvenciu pre naše krajiny. Viem, že povolené su 433MHz a 886MHz.
Tie okolo 315MHz sme predávali pred asi 10-timi rokmi, ale telekomunikačný urad ich zakázal.
Ja som dorábal do Accenta LC, ty nepíšeš typ auta ,ale je to jedno.
Ja som zvolil inu cestu. Mal som dvojtlačítkové ovládanie a prijímač na dve tlačítka (dvojkanálový).
Do vodičových dverí treba zabudovať motorček dvojkáblový a napojiť to. Ja som svetelnú indikáciu riešil tak, že som a napichol na výstražné tlačítko (simuloval som dvomi relatkami jeho zatlačenie, s tým, že ak som zatvoril, tak tam bol kondenzátor, ktorý mi podržal zopnuté relé asi 2-3 sekundy)
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Tomasíno
Příspěvky: 1
Registrován: 21 říj 2022, 14:24

Re: Hyundai Accent - dálkový centrál

Příspěvek od Tomasíno »

Zdravím, chtěl bych si pořídit do Accenta LC dálkový centrál. Jak jsem zjišťoval, tak auto nemá v řidičových dveřích motorek ale mechanický zámek s kontakty, které sepnout motorky v ostatních dveřích. Chtěl bych se zeptat, jaký motorek musím koupit do řidičových dveří, aby na něj šla napojit jednotka dálkového ovládání. Díky
Tomasíno
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“