Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

jarik65 píše:Tak mám za sebou prvních 100km.Jízdní vlastnosti perfektní jak jsem si představoval, ale to bych nebyl já abych něco těm klukům korejskem nevyšťoural! :twisted: Zjistil jsem že mi nejde teploměr ať mačkám jak mačkám tak se mi na palubáku objevují jenom 3 funkce:1.denní počítadlo,2.prům. spotřeba,3.dojezd na palivo v nádrži.Tak si myslím že 1.6 ELEGANCE v plný výbavě by takovou prkotinu mohla mít nebo snad nééé :!: :!: :!:Zítra skusím brnknout do autocentra co s tím. Jo a všem dík za gratulace :wink:
Podle sdělení dealera se od dubna 2008 přestal do Accentů montovat mimo jiné vnější teploměr, koberec zevnitř kapoty kufru a přední spoiler...
Jinak gratuluju k novýmu autíčku. Já ho mám měsíc a jsem spokojený - teda až na to jak mizerný do toho namontovali Turci repráky :( . Ale to se pořeší.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Petr123 píše:Take mi tam chybi. Nevite nekdo jestli se tam neda dokoupit? Pridavny by se mi asi moc nelibil.
Posílal jsem tuhle otázku mailem na importéra - ani jsem jim nestál za odpověď :?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

cert píše:
jarik65 píše:Tak mám za sebou prvních 100km.Jízdní vlastnosti perfektní jak jsem si představoval, ale to bych nebyl já abych něco těm klukům korejskem nevyšťoural! :twisted: Zjistil jsem že mi nejde teploměr ať mačkám jak mačkám tak se mi na palubáku objevují jenom 3 funkce:1.denní počítadlo,2.prům. spotřeba,3.dojezd na palivo v nádrži.Tak si myslím že 1.6 ELEGANCE v plný výbavě by takovou prkotinu mohla mít nebo snad nééé :!: :!: :!:Zítra skusím brnknout do autocentra co s tím. Jo a všem dík za gratulace :wink:
Podle sdělení dealera se od dubna 2008 přestal do Accentů montovat mimo jiné vnější teploměr, koberec zevnitř kapoty kufru a přední spoiler...
Jinak gratuluju k novýmu autíčku. Já ho mám měsíc a jsem spokojený - teda až na to jak mizerný do toho namontovali Turci repráky :( . Ale to se pořeší.
Jo ty zadní repro to jim ujelo asi bude nutná výměna :!:
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

jarik65 píše:Jo ty zadní repro to jim ujelo asi bude nutná výměna :!:
Přední totéž, ale nechce se mi dělat díra do tapecu dveří pro výškáč, tak tam dám koaxiály - no co už jinýho vymýšlet.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

cert píše:No, tak zpátky k Accentu 1,6 (přecejen diskuse o stylu předjíždění a pod. je off topic)...
Zjistil jsem, že mi ve výrobě zapoměli dát na expanzní nádobku takovou přepadovou hadičku a tak to mám tochu olemcaný od kapaliny. Autorizák hadičku hned jak jsem na to upozornil objednal, ale 3 týdny jsou pryč a hadička nikde. Tak bych poprosil někoho s 1,6 (nevím, jestli to mají ostatní motorizace stejně), jestli by mi nevyfotil zhora expanzku tak, aby tam byla vidět i ta mezírka mezi nádobkou a stěnou podběhu. Musím něco spáchat doma. Turci na to nějak bodají :? Díky.
Přepadová hadička vede z expanzní nádržky ke chladiči (jestli teda myslíme to samé).
Obrázek
Obrázek
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Rudolf píše:
cert píše:No, tak zpátky k Accentu 1,6 (přecejen diskuse o stylu předjíždění a pod. je off topic)...
Zjistil jsem, že mi ve výrobě zapoměli dát na expanzní nádobku takovou přepadovou hadičku a tak to mám tochu olemcaný od kapaliny. Autorizák hadičku hned jak jsem na to upozornil objednal, ale 3 týdny jsou pryč a hadička nikde. Tak bych poprosil někoho s 1,6 (nevím, jestli to mají ostatní motorizace stejně), jestli by mi nevyfotil zhora expanzku tak, aby tam byla vidět i ta mezírka mezi nádobkou a stěnou podběhu. Musím něco spáchat doma. Turci na to nějak bodají :? Díky.
Přepadová hadička vede z expanzní nádržky ke chladiči (jestli teda myslíme to samé).
Obrázek
Obrázek

Děkuju za fotky, ale je to bohužel jiná hadička. To co jsi vyfotil Ty, je přepad z chladiče do expanzky, ale jí potřebuju tu přepadovou z expanzky - její vyústění je z expanzky směrem k PP blatníku. Je to odhadem tak průměr 6mm.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

cert píše: Děkuju za fotky, ale je to bohužel jiná hadička. To co jsi vyfotil Ty, je přepad z chladiče do expanzky, ale jí potřebuju tu přepadovou z expanzky - její vyústění je z expanzky směrem k PP blatníku. Je to odhadem tak průměr 6mm.
Tak potom toto:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Rudolf píše:Tak potom toto: ...
JJ. to je přesně ono. Kam ta hadička vede? Předpokládám, že nějakým průchodem visí volně do podběhu...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Rudolf »

cert píše: JJ. to je přesně ono. Kam ta hadička vede? Předpokládám, že nějakým průchodem visí volně do podběhu...
Netuším a teď to nezjistím, protože stojím v garáži těsně u zdi
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Rudolf píše:Netuším a teď to nezjistím, protože stojím v garáži těsně u zdi
Nevadí, zatím to nech. Volali mi, že konečně přišel ten slibovanej CONSTRUCT, tak třeba dorazí i ta hadička a udělají to při jednom. Pokud nebude, tak holt zaimprovizuju...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Tak než jsem stačil udělat foto tak napadl ten bílej blázinec
Obrázek

Obrázek

Obrázek
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7923
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

jarik65 tak musim zobrat spat vsetko co som povedal.. tvoja modra je suverejne ta najkrajsia... fakt pecka
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od David C3 »

Asi sem se zamiloval
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Kurňa to je barva !!!! Jedu do lakovny :lol:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Mexican píše:jarik65 tak musim zobrat spat vsetko co som povedal.. tvoja modra je suverejne ta najkrajsia... fakt pecka
Díky Mexican díky i tobě Davide C3 :D :D
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“