Hyundai Accent 1.6 benzín

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Příště budu trvat na tom abych mohl být přítomen a pokud to půjde tak udělám pár foto.Teď se mě to nehodilo abych tam trávil 3 hodiny.
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Reklama
 

Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od rokolo »

Jarik65: Pokud by ti tam stříkli WD, tak to není žádný promázání pokud se jedná o čepy brzdových třmenů. To se musí hezky rozebrat, vyčistit a namazat správnou vazelínou.....ale s tím se ti nikdo dělat nebude. Maximálně mohli zkontrolovat neporušenost prachových manžet...ale třeba se mýlím :wink:
Jinak zadní brzdové kotouče také nic moc (rýhy).....zde je naprd zase materiál destiček či kotoučů, ale narozdíl od tlumičů nelze brzdnému účinku nic vytknout.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Rýhy na zadních kotoučích mám taky, technik v servisu (Auto palace Brno) mě ujistil, že to není na závadu jejich funkčnosti. Tak tomu ještě dám čas. Faktem je, že brzdí skvěle a mám ještě 2 roky záruky... :)
Fabie I. v porovnání s tím brzdila skutečně mizerně a to mi po pár letech měnili zvlněné kotouče. Přitom s mým stylem jízdy jsem k brzdám dosti ohleduplný, žádné dlouhodobé přetěžování nebo brutální brždění...
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

jarik65 píše:Příště budu trvat na tom abych mohl být přítomen a pokud to půjde tak udělám pár foto.Teď se mě to nehodilo abych tam trávil 3 hodiny.
Nevím, jestli se Ti to povede ( být u opravy ), třeba v Butovicích tě na dílnu nepustí :? V Renaultu ve Zličíně jsem na opravu krásně viděl skrz skleněnou stěnu, v Hyundai servisech to nejde ....

To Rokolo : Máš pravdu, před časem jsem měnil kamarádovi válečky ve třmenech u Opelu a součástí sady byla tuba se spec. vazelínou ..... takže žádný WDéčko [-X
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

v Pelhřimově Tě tak přímo k autu nepustí. Můžeš se dívat pře skleněnou stěnu do dílny, ale auto k Tobě stojí zadkem, takže stejně kulový vidíš. No zkrátka jsem to taky vzdal, ale vadilo mi to. Navíc mi tak přišlo, že pokud máš nějakou připomínku, případně problém k řešení či výměně, tak se jim to nelíbí. Uvidím jestli nepojedu na druhou garančku do Brodu nebo mám cukání zkusit ten opěvovaný Hodonín.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

Dneska jsem na parkovišti u pelhřimovské nemocnice parkoval naproti zlaté "jednašestce" s pražskou RZ. Podle všeho model 2008. Když jsme odjížděli tak k němu šla slečna / mladá pani.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

cert píše:Dneska jsem na parkovišti u pelhřimovské nemocnice parkoval naproti zlaté "jednašestce" s pražskou RZ. Podle všeho model 2008. Když jsme odjížděli tak k němu šla slečna / mladá pani.
Člověče, já potkal 1.6ku v Praze někdy v loni a od tý doby žádnou :roll: Accentů je tady vidět poměrně dost, ale hlavně 1.4ky ... jenom po trase z motola dolů na smíchov, vim o čtyřech Accentech a všechno 1.4 .... CRDíček je taky pár vidět, ale 1.6ka je vzácnost ... škoda :cry: Jinak moje šestnáctka stojí smutně na parkovišti a já sedim doma ... švihnul jsem sebou na ledě a zlomil si dvě žebra, takže marodim ... ještě, že to bylo v práci, takže za 100 %, ale bolí to jak čert - tedy jako Ty :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7958
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Mexican »

Vilda ajejej, rebra su neprijemne.. toz, skoro sa uzdrav [-o<
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Mexican píše:Vilda ajejej, rebra su neprijemne.. toz, skoro sa uzdrav [-o<
Moc díky :D protože, kdo nikdy neměl zlomený žebra, tak neví, co to je za požitek :cry: mě tohle potkalo už podruhý, takže jsem hned věděl, co mě čeká .... v podstatě nemůžeš nic .. spát, zakašlat, sedět, ležet, dejchat, jít na velkou atd. atd. Jenom polykáš analgetika a modlíš se, aby se převalil týden a mohl si trochu fungovat [-o<
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od cert »

No potěš...., tak ať jsi brzo fit a moc Tě to nebolí. Prosím Tě jak se Ti to stalo? Tos musel na něco padnout, ne? Jo to je v tomhle počasí hned. Já sebou fláknul před 14 dny a ještě dneska mám modřinu přes půl pr....

K té 1,6ce - pod RZ měla podložky z Butovic. Uvnitř borčus jak v tanku - přišla mi nějaká opoužívaná...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Vilda píše:
Jinak moje šestnáctka stojí smutně na parkovišti a já sedim doma ... švihnul jsem sebou na ledě a zlomil si dvě žebra, takže marodim ... ještě, že to bylo v práci, takže za 100 %, ale bolí to jak čert - tedy jako Ty :D
Nazdar ve spolek.Vildo přeju ti brzký uzdravení :D No já tady sedím u kompu a utírám si krev z tržnej rány na hlavě.Jak mám na střeše led tak jsem neměl nic jinýho na práci než do toho jít šťourat ](*,) ](*,) ](*,) no a vono to povolilo,ze střechy sjela tak tuna ledu a jeden takovej hajzl malej ulomenej mě trefil do makovice,že sem viděl hvězdičky to je jasný,ale když sem viděl ty plotny ledu a jednou dostat do zad tak to asi nerozchodím [-o<
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Kluci kluci, co vyvádíte?? [-o<
Přeju vám oběma, ať jste brzo fit.
U nás už mám náledí a ledové krápníky udstraněné...dělal jsem to dneska.
Čerte, s tou opoužívanou věcí jsi myslel accenta, nebo tu paní/slečnu?? :P :twisted:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Gandalf »

Chlapi, všeho s mírou! Hlavně těch tělesných výkonů v ulicích :D ...a taky přeju brzké uzdravení :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od Vilda »

Chlapci, díky všem za přání brzkého uzdravení, hned jak jsem si to přečetl, tak se mi ulevilo :D ale ráno jsem musel sjet do Tesca, protože mi došlo pivo a skoro deset minut jsem se škrábal s auta ven :? skučel jsem u toho jako prvotřídní chcípák .... ještě, že okolo nikdo nestál [-o< No, ale jak tak koukám, tak šikula tady nejsem jen já ... cert má modrou prdel, Jarik nakřáplou hlavu a já si připadám, že mám vraženou kudlu v hrudníku .... divný na tom je, že tyhle nehody potkali jen majitele 1.6tek :idea:

Certe, měl jsem přes pravý rameno defibrilátor a na něj jsem přistál ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Hyundai Accent 1.6 benzín

Příspěvek od jarik65 »

Tak některej z těch hajzlíků mě trefil do hlavy #-o #-o (některej ten menší,po tom větším bych sem asi už nepsal) :mrgreen:
Přílohy
P1020988.JPG
P1020988.JPG (62.22 KiB) Zobrazeno 1089 x
P1020986.JPG
P1020986.JPG (65.19 KiB) Zobrazeno 1089 x
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“