Nová Santa & 16" disky

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

neon
**
Příspěvky: 170
Registrován: 13 úno 2006, 16:19
Bydliště: morava

to tomassamot odpověd

Příspěvek od neon »

YES
Naposledy upravil(a) neon dne 19 říj 2006, 18:12, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomassamot
Příspěvky: 3
Registrován: 26 črc 2006, 20:22

Re: to tomassamot odpověd

Příspěvek od tomassamot »

neon píše:Nevím na co přesně reauguješ ,ale pokud se jedná o moje alu kola a pneu,tak při koupi nových dáš 35-40 tisíc v servisu Hyundai. Já tyto mám,jeto jen 1 měsíc,originál alu a pneu a tak jsem psal cena dohodou a asi tak jak bylo uvedeno při odvozu sleva.Nevím,zda je to ta správná odpověd,ale víc nic nevím.Když tak pooprav.
nene reaguji jen nan ten odkaz na internet. stranku . tak me jen zajimalo jestli je to vcetne tech kol tod vse . :oops:
Joshuaboy
Příspěvky: 1
Registrován: 30 srp 2006, 20:10

Příspěvek od Joshuaboy »

Ahoj chlapi. Já mám teď 18-tky elektrony, no ale na zimu bych chtěl 17-tky, a snad i spíše nějaké plechové, protože jsem byl vždycky poučován, že elektrony se tou solí a chemií zbytečně ničí, tak nevím. A co se týče pneumatik, já byl vždycky spokojený s obchodem www.pneunet.cz
Mějte spoustu šťastných kilometrů.
frica
*
Příspěvky: 30
Registrován: 07 zář 2006, 21:10

Re: disky a pneu santa NEW

Příspěvek od frica »

neon píše:Na novou Santu nesmí 16" být a žádný disk 16" nekupuj,nedostaneš jej na předek - zadek pasuje,ale v předu jsou větší brzd.kotouče a potom,16 by vypadaly hrozně na voze - je lepší 17" i na zimu a zkus si najít zaváděcí cenu zn.DEZENT l ks 2.800 Kč a jsou leštěné a super - Zdeněk je viděl na mém voze,tak může zhodnotit. Jinak pneu bych volil 4x4 Contakt ale přímo u výrobce 3´plus jedna zdarma a to vypadají dobře. Také se pokus to řešit přes pneuservis,kde se dají ceny hodně snížit a využit i kartu SHELL na 5 % slevu. Tak jsem to řeši já.
kde se dají sehnat ty litá kola DEZENT za 2800Kč ?? díky

a nevíte někdo o aktuální akci na zimní kola+gumy na novou Santu 17" ?
Uživatelský avatar
pitrs33
*
Příspěvky: 14
Registrován: 11 bře 2006, 10:06
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pitrs33 »

17" disky + gumy ted nabizi prodejci Hyundai pro novou Santu a pro prvnich 100 zakazniku. Dnes mi to prislo do schranky. Cena za komplet 4 kola vcetne vyvazeni je neco pres 32000 s DPH. Pneu jsou Cooper, disky alu.
New Santa Fe 2,2 CRDi, MT, Elegance 4x4 Blue Titanium
Předtím: Santa Fe 2,4i, MT, Elegance 4x4, Silver
kozich
*
Příspěvky: 29
Registrován: 23 srp 2006, 16:52

Příspěvek od kozich »

nemate nekde fotku tech disku? Cena se mi zda rozumna...
Uživatelský avatar
Marty
*
Příspěvky: 34
Registrován: 29 kvě 2006, 15:24
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od Marty »

O těchto discích a pneujsem psal v tomto tématu (na předchozí straně) 14.7.2006. Dohledej si to. Do Albumu, sekce Santa Fe jsem dal fotky 17" disků s nazutými Coopery - taky s datem 14.7.2006.
Už brzy Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D Paris AT
Santa Fe 2006, 2,2 CRDi VGT Dynamic, Manual, Blue Onyx
kozich
*
Příspěvky: 29
Registrován: 23 srp 2006, 16:52

Příspěvek od kozich »

Diky Marty,
nebyl jsem si jen jistej, jestli na te fotce je presne ten typ disku, co nyni nabizi v te zminovane akci.
Uživatelský avatar
Marty
*
Příspěvky: 34
Registrován: 29 kvě 2006, 15:24
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od Marty »

No, já jsem se teď u prodejce taky podívat nebyl, ale jsem si skoro jistý, že je to ono. Pokud ano, tak je to dobrá nabídka. Disky vypadaj na Santě skvěle, až dojezdím orig. 18" gumy, tak možná pořídím na tyhle 17" disky i letní pneu.
Už brzy Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D Paris AT
Santa Fe 2006, 2,2 CRDi VGT Dynamic, Manual, Blue Onyx
kozich
*
Příspěvky: 29
Registrován: 23 srp 2006, 16:52

Příspěvek od kozich »

Marty,
ted jsem dorazil domu a nasel v poste tu nabidku. Disky vypadají jinak, jsou petipaprskové, ale vypadaji taky slusne. V albu je pridana fotka.
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“