Zvlastny zvuk pri jemnom pridany plynu

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
jojko
Příspěvky: 8
Registrován: 28 úno 2017, 19:35

Zvlastny zvuk pri jemnom pridany plynu

Příspěvek od jojko »

Dobry vecer prosim o pomoc vlastnym santa fe 2.2 4×4 gls 110kw r.2006 mam to auticko velmi rad ale trosku ma zacina trapit .Mam uz 213000 km a v poslednej dobe mi uz pri jemnom pridany plynu zacalo nieco sramotit v motore ale iba pri pridany na volnobeh to vobec nieje pocut zda sa mi ze to vychadza niekde v okoli palivoveho cerpadla ale nieje to iste ale urcite to nejde z rozvodovej strany .Skusil som rozobrat egr aj chladic vyfukovych plynou ci to nahodou nejde odtial moze sa to prenasat ale to je nove menene nedavno turbo takisto v poriadku auto nevykazuje ziadnu poruchu netrha nedimy startuje na jednotku len ten zvuk neviem uz co by to mohlo byt napadlo ma ci nahodou nieje nieco s ventilom ale to si netrufam opravit velmi pekne prosim o radu nerad by som aby sa nieco z toho zvuku pokazilo vopred dakujem za rady
.
Reklama
 

Karel Lastovka
Příspěvky: 1
Registrován: 24 zář 2020, 11:49

Re: Zvlastny zvuk pri jemnom pridany plynu

Příspěvek od Karel Lastovka »

Zdravím mám stejný problém. Už jste vyřešil? Po případě jak. Děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
SantaFeII
*
Příspěvky: 11
Registrován: 18 lis 2020, 15:00

Re: Zvlastny zvuk pri jemnom pridany plynu

Příspěvek od SantaFeII »

Hoši, mohu Vám doporučit maximálně jednoho skvělého mechanika, který si zatím se vším co jsem mu dal na starost poradil, takže pokud by jste chtěli kontakt napište mi.
Santa Fe II 114kw 2006 4x4
lama
Příspěvky: 1
Registrován: 27 dub 2021, 20:27

Re: Zvlastny zvuk pri jemnom pridany plynu

Příspěvek od lama »

Cauko no pokiaľ ten zvuk ide od čerpadla tak je to taký medzikus medzi čerpadlom a vačkovou hriadeľov už je vymlátený tak to rachoce len problém je že neviem ako sa to vola ale v servise budú vediet ja som to obiednaval priamo v hyundai teraz menil akurat v sobotu nič tragicke staci zhodit cepadlo pol hodka roboty
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“