Santa fe II dotaz

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
vladastabla
Příspěvky: 3
Registrován: 04 srp 2018, 18:46

Santa fe II dotaz

Příspěvek od vladastabla »

Ahoj všem, chi poprosit o radu. Vlastním Santu a odešel mi alternátor, samozřejmě jsem koupil nový, který jsem si měnil sám (auta si sám opravuji) Můj dotaz je Nový altík reklamuji v tom problém není, ale co mě zařáží že se mi rozsvítily brzdy a auto nebrzí (nejede posilovač) . Otázka je...... může to mít význam? Do té doby no problém u Jiných aut ,které jsem vlastnil se mi to nikdy nestalo. Díky za rady v pondělí se do opravy zase vrhám :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Santa fe II dotaz

Příspěvek od Richard555 »

No jestli máš CRDI tak na altíku je i tzv. vakuová pumpa, ta ti dělá potřebný podtlak pro posilovač brzd , takže jestli jsi koupil správný altík včetně vakuové pumpy ? Je možné, že se musí pumpa přemontovat , nebo nefunguje....... Jestli nemáš CRDI výměna altíku by neměla mít na brzdy žádný vliv :wink:
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
vladastabla
Příspěvky: 3
Registrován: 04 srp 2018, 18:46

Re: Santa fe II dotaz

Příspěvek od vladastabla »

Richard555 píše:No jestli máš CRDI tak na altíku je i tzv. vakuová pumpa, ta ti dělá potřebný podtlak pro posilovač brzd , takže jestli jsi koupil správný altík včetně vakuové pumpy ? Je možné, že se musí pumpa přemontovat , nebo nefunguje....... Jestli nemáš CRDI výměna altíku by neměla mít na brzdy žádný vliv :wink:
Díky .... ano mám tam podtlak mám Santu II 2006 Crdi 4X4 . V pondělí si vyzvedávám nový :-)
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Santa fe II dotaz

Příspěvek od Richard555 »

Mám pocit, že je tam i přívod oleje, tedy pokud si pamatuju byly tam snad 2 hadice, jedna na podtlak a jedna na olej, ale sundaval jsem altík kvůli přeběhové spojce a je to už dlouho....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
vladastabla
Příspěvky: 3
Registrován: 04 srp 2018, 18:46

Re: Santa fe II dotaz

Příspěvek od vladastabla »

Richard555 píše:Mám pocit, že je tam i přívod oleje, tedy pokud si pamatuju byly tam snad 2 hadice, jedna na podtlak a jedna na olej, ale sundaval jsem altík kvůli přeběhové spojce a je to už dlouho....
Hotovo spraveno......jen ten přístup :-)
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“