Teplota motoru

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplota motoru

Příspěvek od JoKo »

nie, pan je obycajny technik, ziaden intelektual ako triktrak, ktory neodpoveda na otazky a ma problem s citanim a porozumenim...
triktrak píše: 19 úno 2020, 22:25 So mnou tazke? Aha! Pan je intelektual :roll: , zjavne mas v oblube pozerat sa na ludi "zhora" a davas im "ich nevedomost" aj patricne pocitit (mimochodom 80% ludi si mysli, ze su inteligentnejsi ako ten zvysok.... to mi pripomina vtip o tom, ze vsetky zeny su ku*vy okrem nasich manzeliek a matiek).

Tak mi potom povedz, preco so svojim benzinom (Accent) odpovedas cloveku ktory sa pyta na naftu (Santa Fe)? Z vlastnej iniciatívy? Alebo mas pocit ze benzinovy Accent je rovnaky ako dieslovy Santa?
JoKo píše: 16 úno 2020, 10:45 vsetky hyundaie, ktore som mal ukazovali tesne pod polovicou a podla nahodne pozrenych videii na youtube by som povedal, ze aj santa fe nebude vynimkou.
citaj pomalicky co mu pisem, ze na vsetkych hyundaioch, ktore som mal ukazovali pod polovicou a ze som si pozrel videa santa fe na youtube a tiez tam bola rucicka pod polovicou. z toho som usudil, ze je to OK a nemusi robit ziadnu paniku.
a ano, z vlastnej iniciativy ;)
Hombre73 píše: 16 úno 2020, 08:54 Mám Santa FE II 2007 manuál dvojkolku, 2.2 CRDI 114 Kw.
Zajímalo by mně od majitelů stejných modelů kolik by měla být ideální teplota motoru (chladící kapaliny) na teploměru v přístrojovce. Mně to totiž i při ohřátí auta ukazuje těsně pod značkou poloviny na stupnici. Jelikož není cejchována v číslech nejde říct kolik to je stupňů. Ale zajímalo by mne jestli je to tak běžné a nebo jestli nemám třeba špatné nějaké čidlo či termostat a tím pádem neběží motor v optimální teplotě což může mít vliv samozřejmě i na spotřebu.

DĚKUJI
ospravedlnujem sa za zasah do povodneho prispevku {bold}, ale aby bolo jasne, ze na co som reagoval mojou povodnou odpovedou - ziadne mimo temy, ale na otazku {otazky} na ktore sa zadavatel pytal - kde by mala ukazovat rucicka a ci je to bezne.
aj jeho odpoved je myslim jasna, ze mu stacilo napisat to, co som napisal... {vid prispevok od Hombre73 » stř úno 19, 2020 5:17 pm}

a preco tu tahas accenta, ktoreho uz 6 rokov nemam? je tazke pochopit to - predane v podpise? :) alebo je to pravda, co si myslim na zaklade doterajsej diskusie s tebou, ze mas problem s porozumenim?
to sa mozem tiez opytat prostu otazku, ze preco mu odpoveda clovek so santa fe 2019, ked chlapec ma santa fe 2007? :) ak je odpoved k veci, tak je mi jedno, ci jazdi na trabante, alebo na ferrari.

ked som nieco napisal, tak som to apson nejako zdovodnil, podlozil, nevymyslal si... ja budem rad, ak si rozsirim vedomosti, ze ktory benzinovy hyundai ukazuje na stred, ako si tvrdil. ale to sa asi nedozviem, dozviem sa, ze sa pozeram zhora.. ked chcem od teba odpoved, tak ju nedostavam :-# {kde tvrdim, ze benzinovy motor ukazuje na stred a ktory hyu benzinovy motor ukazuje na stred}
podla mojej skusenosti, skusenosti v blizkom okoli ten stred na hyu nikomu neukazuje, tak neviem, ze ci ten joko klame, alebo ten triktrak si vymysla a tvrdi mi, ze {asi} vsetci majitelia benzinovych motorov od hyu maju problem...
minimalne majitelia vozidiel spominanych v predchadzajucom prispevku sa nemusia riadit tvojou radou, ze musi byt v strede, ak nahodou budu citat toto vlakno.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Reklama
 

Uživatelský avatar
triktrak
**
Příspěvky: 183
Registrován: 12 črc 2009, 20:17

Re: Teplota motoru

Příspěvek od triktrak »

Neznervoznuj sa.
1. Ten Accent som spomenul len preto, ze ho mas na fotke. Je to jedno ci Accent alebo i30, mal som napisat benzin.
2. Ano, Santa Fe diesel 2019 ma k Santa Fe 2007 urcite blizsie ako akykolvek benzinovy Accent alebo i30
3. Toto je moj posledny príspevok k tejto teme. Uznavam, Ty si tu VY-HRAL =D>
Santa Fe IV 2.2 CRDi 147kW A/T Premium (2019)
i30 III 1.6 CRDi 100kW A/T (7-DCT) NOW! (2017)
EX i40 CW 1.7 CRDi 104kW A/T (7-DCT) Business (2016)
EX i30 1.6 CRDi 85kW A/T (4st. hydrodyn.) Comfort (2009)
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“