Topení na New Santa Fe

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
SuperMUF
**
Příspěvky: 154
Registrován: 01 říj 2006, 16:16

Topení na New Santa Fe

Příspěvek od SuperMUF »

Ahoj všichni, tak jsem si o víkendu opravdu užil. Byl jsem v Alpách na lyžích a cestou tam vše OK. Autíčko topilo jak jsem si nastavil ...

ale cesta domů, to byl očistec. Na A1 bylo vcelku slunečno a teplota mezi 6-8st.C a v tom to začalo. Jakmile vykouklo sluníčko tak začala automatická klimatizace nastavená na 22st topit jako vzteklá. Naprosto naplno ! ! !

jediná možnost bylo nastavení na LO a to se to vypnulo a byla kosa. Ale už na 17,5 to topilo jako blázen ... Když jsem zajel do stínu tak se to srovnalo a klima začala makat normálně. Slunko a zase hicák ...

dnes cestou do Brna jsem měl otevřené okénko u spolujezdce abych přežil. bylo od 5 do 10st a sluníčko občas vykouklo ...

tak jsem byl na diagnostice a ASI odešly snímače slunečního svitu na palubní desce. jsou to takový ty malý bobíky u čelního skla. ještě pojedu na podrobnější diagnostiku a uvidí se ...
Hyundai iX35 Premium 4x4 135 kw Sirius Silver 05/2011
Hyundai iX20 Comfort 1.4CVVT 16V digi A/C 04/2011
Hyundai H1 Tour 8 míst. 2.5CRDi ESP 04/2010

Hyundai SantaFe 2.2CRDi silver MT Dynamic 4x4 09/2006-04/2011
Hyundai Getz 1.1 Dynamic A/C 01/2008-04/2011
Reklama
 

Uživatelský avatar
santafe007
**
Příspěvky: 122
Registrován: 06 bře 2007, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení na New Santa Fe

Příspěvek od santafe007 »

SuperMUF píše:Ahoj všichni, tak jsem si o víkendu opravdu užil. Byl jsem v Alpách na lyžích a cestou tam vše OK. Autíčko topilo jak jsem si nastavil ...

ale cesta domů, to byl očistec. Na A1 bylo vcelku slunečno a teplota mezi 6-8st.C a v tom to začalo. Jakmile vykouklo sluníčko tak začala automatická klimatizace nastavená na 22st topit jako vzteklá. Naprosto naplno ! ! !

jediná možnost bylo nastavení na LO a to se to vypnulo a byla kosa. Ale už na 17,5 to topilo jako blázen ... Když jsem zajel do stínu tak se to srovnalo a klima začala makat normálně. Slunko a zase hicák ...

dnes cestou do Brna jsem měl otevřené okénko u spolujezdce abych přežil. bylo od 5 do 10st a sluníčko občas vykouklo ...

tak jsem byl na diagnostice a ASI odešly snímače slunečního svitu na palubní desce. jsou to takový ty malý bobíky u čelního skla. ještě pojedu na podrobnější diagnostiku a uvidí se ...

Dozvedel ses v servisu jeste neco blizsiho?
je to casta vada? nebo jen ojedinele?
Santa FE 2.2CRDi VGT Elegance AT
http://www.cydonia.cz
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“