Imobilizer

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Budos
*
Příspěvky: 26
Registrován: 31 led 2009, 19:27

Imobilizer

Příspěvek od Budos »

Ahojte,zdravým všetkých!
Chcel by som sa Vás opýtať či ste niekto riešili odpojenie imobilizéru na Galoperi ,pretože jeden kľúč sa mi už zodral a za nový pýtajú 70 eur, a obyčajný bez čipu mam tak max. za 5 eur . Ďakujem.
Hyundai Galloper, 2,5TD Intercooler, 73kw/99PS, D4BH, r.v. 1998
Reklama
 

ajdl
Příspěvky: 7
Registrován: 10 dub 2012, 13:17

Re: Imobilizer

Příspěvek od ajdl »

Ahoj, řešil jsem to při výměně motoru - tehdy jsem vyměnil celou Bosch jednotku na čerpadle. Myslím, že otevírá naftu do čerpadla a kdybys z pojistek přivedl trvalé plus, tak bys to očúral... snad.
Ale zrovna tento týden jsem si nechal dělat náhradní klíč, protože jediný původní mám nalomený a ohnutý. Stálo mne to 800 Kč s DPH a to je ca 30€. Je to v Karlových Varech výroba klíčů, žádný autoservis, poptej u vás víc firem!
čau
ajdl
Uživatelský avatar
pepíno
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2009, 11:55

Re: Imobilizer

Příspěvek od pepíno »

Čau mám pro tebe super radu-také jsem řešil tento problém. Velice jednoduché v obchodě kde prodávají a dělají nové klíče mají speciální autoklíče s pouzdrem na čídlo imobilizéru.Potom stačí velice opatrně pomocí nožíku na koberce vypreparovat čidlo ze strhaného klíče a nový klíč je na světě. Samozdřejmě pouze pokud máš náhradní klíč bez ima třeba od rezervy, měl by sedět i na dveře,abys podle něho udělal nový. STÁLO MĚ TO ASI 150KČ.
Uživatelský avatar
pepíno
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2009, 11:55

Re: Imobilizer

Příspěvek od pepíno »

Jo a ještě to někteří řeší tak , že klíč s imem přilepí pod volant a startují a používají klíč bez ima. Pepíno
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“