příručka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepíno
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2009, 11:55

příručka

Příspěvek od pepíno »

Ahoj všichni, nenašla by se nějaká hodná duše která vlastní dílenskou příručku na galoša a nenaskenovala by mě sem stránku kde je znázorněná přední náprava, abych věděl jak tam drží železnej chránič křížku nad spodním čepem, abych mohl už konečně tam ten novej vrazit. Dík Pepíno ](*,) :-k
Reklama
 

Uživatelský avatar
flashdriver
**
Příspěvky: 242
Registrován: 31 črc 2009, 08:10
Kontaktovat uživatele:

Re: příručka

Příspěvek od flashdriver »

Myslim ze mam Galla pomerne dobre zmaknuteho, ale vubec netusim co mas na mysli. Jaky chranic jakeho krizku :shock:
Uživatelský avatar
pepíno
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2009, 11:55

Re: příručka

Příspěvek od pepíno »

Čau, já myslel kloub poloosy, kolem kterého je plechovej kryt a já nemohl vyměnit spodní čep, protože mi ten kryt vadil, ale už mám hotovo, pokus omyl a přišel jsem na to , že musím tu poloosu povytáhnout a půjde to. Dík za snahu Pepa :P
Uživatelský avatar
SkeGALLOPER
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2015, 21:36

Re: příručka

Příspěvek od SkeGALLOPER »

flashdriver píše:Myslim ze mam Galla pomerne dobre zmaknuteho, ale vubec netusim co mas na mysli. Jaky chranic jakeho krizku :shock:

Ahoj, píšeš zde že máš galla zmaknuteho ;) To rad slyším. :hyu: Galloper 2.5 TD intercooler
Potreboval bych poradit trasu podtlakové hadičky z EGR ventilu.Vím že vede na víko do kovove roury a z ní zase v hadičku ale tu už sem tam nenašel.Tudíž bych prosil o radu kam vede. Stačil by mi někdo ochotný s :hyu: Gal 2.5 TDI, který by se došel podívat pod kapotu svého džípa :D
Předem Děkuju moc :D/
Přílohy
Viz foto
Viz foto
Podtl hadička1.jpg (75.7 KiB) Zobrazeno 4570 x
GALLOPER je držák!!!!
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“