motor

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
herkules197
*
Příspěvky: 26
Registrován: 11 úno 2009, 07:22

motor

Příspěvek od herkules197 »

hřeje se motor, že by termostat ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
flashdriver
**
Příspěvky: 242
Registrován: 31 črc 2009, 08:10
Kontaktovat uživatele:

Re: motor

Příspěvek od flashdriver »

herkules197 píše:hřeje se motor, že by termostat ?
vicko chladice
ucpany, nebo z venku zahnojeny chladic
visko na vrtuly
tesneni pod hlavou
hlava
mizi voda?

za jakych okolnosti a jak moc se hreje?

edit: funguje ti topeni? studeny motor studeny vzduch, teply motor teply? pokud ano, muzes vyloucit termostat
samozrejme pri topeni nastavenem na teplo
Tukanido
Příspěvky: 3
Registrován: 18 zář 2013, 20:07

Re: motor

Příspěvek od Tukanido »

Zdravím. Taky se mi hřeje - až vaří. Když jen klape - dobrý. Jedu - vaří. Asi mi jde ven voda. Pod chladičem vzduchu z turba je to nějaký orezlý a zoxidovaný. A je tam nějaký nezapojený čidlo. Na co je? Situaci mi zlepšilo, když jsem propojil drátky z čidla na tom chladiči a beží mi pořád ten větráček na chladiči vzduchu z turba.
Jsem tu ale proto, abych se zeptal, kde je termostat, abych ho mohl vyndat.
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: motor

Příspěvek od 69pavel »

herkules197 píše:hřeje se motor, že by termostat ?
nevim ja k tobe ale kdyz tomu slapu na krk taky se mi to hreje,kdyz povolim tak se teplota dostane na normal,podotykam ze to mam chipovane coz je poradny nasup pro motor kdyz dostane moji tezkou nohu,na druhou stranu vymetu veskere pavuciny z vejfuku a policejni radary jsou na pozoru takze trasy si vybiram na paleni pavucin bez asistence radaru coz se zatim osvedcilo,akorat ta teplota tam porad zustava, pokud mas u sebe problem,nebot ja vim proc mi leze nahoru, tak hledej pricinu nekde v okruhu chlazeni jako spatny termostat,ucpanej chladic(za ty roky),spatna vodni pumpa,volny remen aj. problemy stim spojene,pokud tapúes doporucuji servis,tam jiste budeu vedet na co sahnout....
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“