Galloper zvýšení výkonu

Moderátor: Moderátoři

Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Durino »

Platia jasne fyzikalne zakony. Ano, ale aj ta fyzika sa postupne posuva niekam. Nemas patent na rozum. Co sa dnes javi ako nezmysel, o rok moze byt normalne pouzivana vec. Never len oficialnej fyzike, ani zdaleka ti nepovie vsetko, skus nieco nove (zdanlivo nezmyselne) a presvec sa sam. To skor ty mas vieru v to, ze to nemoze fungovat, ale nevyskusal si to. A to je prave ta chyba. Nemas s tym skusenost. Spytaj sa ludi, co to uspesne pouzivaju (UF5-2), co ti na to povedia. Ja hovorim, ze skusenost (experiment) je viac, ako hocijaka teoria. Ved cela veda stoji na experimentovani. Ale v pohode, ked nemas zaujem, neskusaj. Ale neodsudzuj vopred nieco, co nemas vyskusane. Ja sa nechcem hadat, preto uz bezne neprispievam na taketo prispevky.
Reklama
 

Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Boryš »

Jojo. Trošičku to pomůže, musíš tomu věřit, jinak ti ty kosmické síly nebudou fungovat. Není to měřitelné, ale funguje to... to jsem si o tom zázraku přečetl. A přesně to samé co říkáš: nic nikomu nebudeme dokazovat, my o tom víme své.
Ale jo zázraky se mi nyní dějí, jakési kosmické síly se zapojily, když nyní jezdím se spotřebou menší až o litr a čtvrt na 100 km než jsem měl nejhorší spotřebu na nádrž. A proti dlouhodobému průměru je to půl litru. Asi nějaký kosmický ten oný se mi nastěhoval do motoru... Nic jsem nemotal, nic jsem necpal do sání. Benzín tankuji kde se zrovna namane. To bych se zázraky sosajícími kosmickou energii nic nezjistil.
Jo a těch zázraků už bylo co zaručeně fungovaly. Nejen u aut... Ale nikdy nic měřitelného, pitomci nevěřící ty kosmické síly asi vždycky nějak zahnali.

Toť vše co jsem k tomu chtěl poznamenat...
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Durino »

Ked si trosku rozsiris obzor, tak zistis, ze v podstate nic nevies, ako povedal Sokrates - viem, ze nic neviem (a netreba sa za to hanbit, cim viac mam rozhlad, tym viac zistujem, ze nic neviem a preto mam respekt pred novymi a nepoznanymi vecami).
Napriklad kniha Dan A. Davidson - Shape power, alebo tento pan - Viktor Schauberger - https://cs.wikipedia.org/wiki/Viktor_Schauberger, pripadne tento pan - Nassim Haramein - https://www.resonancescience.org/about-nassim-haramein
A to nehovorime o pracach a vyskume pana Nikola Teslu, ktore boli zhabane a nedostali sa na verejnost...
Maloco z toho sa uci na skole... Takze drzat sa urputne sucasnej oficialnej fyziky nie je jedine spravne riesenie. Ale to sme uz dost odbocili od temy prispevku...
Uživatelský avatar
stanKon
***
Příspěvky: 585
Registrován: 04 říj 2019, 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od stanKon »

...no a pak se divme, že tu máme andrejka s milošom.. :-k :? [-o<
Hyu Kona 1.6 T-GDI, DCT, 2WD, Style, 7/2019, Pulse Red,...aka Dáša
Š Oct I 1.9. TDI nezmar Barča
ex AUDI 5000 2.5, AUDI 80 2.2
OPEL Kadet combi 1.6, Opel Kadet 1.3
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Durino »

No, a potom sa cudujeme, ze jazdime na spalovacie motory v roku 2020 a nie na elektromotory, pricom energiu pre tie motory by sme cerpali z okoliteho priestoru. Vid veci od Nassima Harameina, Nikola Teslu... Ale pre obmedzenych staci aj ten spalovak... :wink: Preco toto fyzika neuci? Lebo by musela priznat, ze v podstate nic nevie, prinajmesom, ze vie velmi malo. 8) A hlavne je dolezite, aby plebs moc nepremysal a platil za energie. 8)
Uživatelský avatar
stanKon
***
Příspěvky: 585
Registrován: 04 říj 2019, 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od stanKon »

Protože kdyby to bylo tak jednoduché, jak si ve své jistě geniální hlavince myslíš, tak už lítáme na Mars na dovolenou. ](*,) :roll:


Já zapoměl, ona tomu brání všelijaká ta uskupení, že :-$ #-o .
Hyu Kona 1.6 T-GDI, DCT, 2WD, Style, 7/2019, Pulse Red,...aka Dáša
Š Oct I 1.9. TDI nezmar Barča
ex AUDI 5000 2.5, AUDI 80 2.2
OPEL Kadet combi 1.6, Opel Kadet 1.3
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Durino »

Presne, ako hovoris. 8) Alebo si myslis, ze ti elita da energiu zadarmo? Nie, lebo by si bol slobodny a nezavisly. A to nie je ciel. Musis byt ovladatelny otrok - a hlavne platit a platit. A o tom to je. Prestuduj si Teslu a Harameina a pochopis, o com hovorim. Ja nemam genialnu hlavicku, to maju ini.
Pre zaciatok:
https://ulozto.sk/file/sKEkPMd5j71a/nas ... -vakua-avi
https://ulozto.sk/file/kT05J5BC1NYQ/nas ... pixelu-avi
https://ulozto.sk/file/qf8VNjnuHibq/nas ... ta-arc-avi
Uživatelský avatar
sagen
**
Příspěvky: 253
Registrován: 06 úno 2014, 14:34

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od sagen »

stanKon píše: 05 srp 2020, 09:09 ...no a pak se divme, že tu máme andrejka s milošom.. :-k :? [-o<
Durino je Slovák, a my máme Matoviča. Tak neviem, či sme na tom lepšie ako v Česku...

Durino, ak by si mal pravdu, tak armáda by mala tanky na elektromotory a Abrams by nevážil skoro 80 ton. Vojenské letectvo by bolo tiež elektridikovane, aspoň to americké. Alebo je to tak tajné, že ani vojsko o tom nevie... [-o<
Naposledy upravil(a) sagen dne 05 srp 2020, 11:21, celkem upraveno 1 x.
Kia Sorento UM 2,2 Crdi 6AT od 7/2016
Hyundai SantaFe 2,2 CRDI 114 kW M5 2006
Ford Focus 1,6 M5 2008 do 5/2016
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Mexican »

2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
sagen
**
Příspěvky: 253
Registrován: 06 úno 2014, 14:34

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od sagen »

Mexická, a ix55 cipuju na 555 Nám... No a čo, že ten Aisin automat má maximum asi 470 Nm. Ak to bude niekto využívať, tak postup bude takýto. Spálený olej od lamiel, diagnostika ukáže chybu meniča a stať to bude ce z 7000 € a to sa vyplatí... Ale keď to robí Profi čosi tak to musí fungovať. Kedysi keď ma ešte bavilo k tuningu niečo písať, tak som písal.. najlepší tuning je pedál na podlahu a nie radiť pri 2000 otáčkach aby sa motor nerozsypal. Paradoxné je to pre motor lepšie ako postávať 1200 otáčkami. Vyváženie a skrutky ojnic, Piešťany cap a oka piesta, ložiská ojnice a kľuky sa počítajú na Max. otáčky a motor netrasie, vibruje pri podávaní. Aspoň že nepíšu, nakoľko sa cipuje GT-R.
Kia Sorento UM 2,2 Crdi 6AT od 7/2016
Hyundai SantaFe 2,2 CRDI 114 kW M5 2006
Ford Focus 1,6 M5 2008 do 5/2016
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Durino »

sagen:
Armada ma ine veci, o com verejnost nevie. Vratane elektromagnetickych zbrani. Toto, co sa nam prezentuje, je len pre plebs. Je smutne, ze sa tu bojuje o nejaku energiu (ropu), pricom energie je v priestore okolo nas nevycerpatelne mnozstvo. Vid videa vyssie. Riesil to aj Tesla, ale jeho praca zahadne zmizla... Preco asi.
Uživatelský avatar
stanKon
***
Příspěvky: 585
Registrován: 04 říj 2019, 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od stanKon »

No myslim, že by ses měl už s tím aeronetem slušně řečeno vypakovat :D/
Hyu Kona 1.6 T-GDI, DCT, 2WD, Style, 7/2019, Pulse Red,...aka Dáša
Š Oct I 1.9. TDI nezmar Barča
ex AUDI 5000 2.5, AUDI 80 2.2
OPEL Kadet combi 1.6, Opel Kadet 1.3
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Durino »

Samozrejme, ze si si tie videa hore nepozrel. :wink:
Georges
**
Příspěvky: 337
Registrován: 05 bře 2009, 15:16

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Georges »

To Vendelin : 73 kW a 245 Nm kroutícího momentu je na TD 2,5 l opravdu málo.
Chiptuning nabízí zvýšení výkonu z 73 na 80 kW a krouťák z 245 Nm na 274. To je u obou parametrů navýšení o cca 10 %, což by jsi možná ani nepoznal.
Navíc, jistě by to pár tisíc stálo, a s minimálním efektem. Takže tudy cesta nejspíš nevede, a nic jiného mě nenapadá.
Ani Durino, opravdový expert na zvyšování výkonu spalovacích motorů s ničím rozumným nepřišel ...
Vendelin
Příspěvky: 7
Registrován: 04 srp 2020, 10:48

Re: Galloper zvýšení výkonu

Příspěvek od Vendelin »

To je v čudu protože Gallo mi ve všech směrech vyhovuje, jen ten výkon :-/ odvezu to do DieselPower a tam si s tim snad poradí :-D Co se tohoo Chiptuningu týče máš pravdu že tam ty hodnoty jsou co se týče zvýšení zanedbatelný ale zase když se podíváš na mapu z měření co k tomu ukazují začne se ten výkon tlačit vlastně hne dod začátku takže by to na to tahání možná šlo....doufal jsem že se tu najde někdo kdo jim těch 5 tis za chip dal a bud mi to doporučí nebo odradí :-D
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“