Klepání v motoru - servis Brno?

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
StrimerSK
*
Příspěvky: 19
Registrován: 06 črc 2016, 19:43

Klepání v motoru - servis Brno?

Příspěvek od StrimerSK »

Zdravím,

V mojom Hyundai Getz sa mi pred nejakým časom začalo ozývať klepanie z motoru, resp. z motorového priestoru. Auto klepe ako starý diesel a je to teda dosť nepríjemné. Olej mením, dolievam. Pred rokom boli menneé rozvody. V servise kde som bol (dotaeraz pozitívne skúsenosti) mi vraveli, že sa to ozýva zo spodu motoru. 6e by museli otvoriť motor a potom už sa také opravy pohybujú od 10 tis. korun. Poslednú dobu sa mi zdá, že to ale nejde z motoru, ale niekde vedľa motoru. Ale v servise tvrdili že zo spodu, zatial mám tendenciu im veriť.

Nicméne, asi zrovna tento servis nie je uplne na takéto veci špecializovaný, vypadali, že sa im do toho moc nechce, asi nemali skúsenosti, neviem... Potreboval by som radu, kde v Brne by bol na toto dobrý servis, kde by sa na to nejaký odborník pozrel a dokázal to opraviť. Asi sa nebránim i autorizovanému Hyundai servisu, ale to bude za draho asi...

Prešiel som si i toto vlákno
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... D&start=15

Ďakujem za každú radu
Hyundai Getz 1.1 2004
Reklama
 

StrimerSK
*
Příspěvky: 19
Registrován: 06 črc 2016, 19:43

Re: Klepání v motoru - servis Brno?

Příspěvek od StrimerSK »

Nikto nedoporučí dobrý servis v Brne?
Hyundai Getz 1.1 2004
Jakub88
*
Příspěvky: 34
Registrován: 10 říj 2018, 11:52

Re: Klepání v motoru - servis Brno?

Příspěvek od Jakub88 »

Jestli to jde od spoda tak to muze klepat klika a to podle me uz mas lepsi vymenit kompl. motor nez to opravovat .
Getz 1,1 49kw 2006
Odpovědět

Zpět na „GETZ“