poradnej klakson, he?

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ROOOM
**
Příspěvky: 184
Registrován: 14 dub 2005, 12:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

poradnej klakson, he?

Příspěvek od ROOOM »

Ahoj...

co byste rekli na to vymenit tu smesnou houkacku co Getz ma, za neco poradnyho .... proste mne toci kdyz nekdo udela ve meste prasarnu ja na nej houknu a ono to skoro neni slyset a jeste ten ton ..... no proste divnej, vysokej ... vubec neodpovidajici tomu jak bych v tu chvili rad zarval :twisted:

Jen pro uplnost nejedna se mi o zvonek z tramvaje :wink:

chtel bych tam fouknout neco treba z Oktavky nebo tak .... nezkousel ste to nekdo?

R.
Getz 1.1 Cool - Green Bean
Mercedes Benz M-Class W164 3.0
Reklama
 

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Tak tenhle problem sem taky ze zacatku resil a zvuk klaksonu me fest stval, ale vzhledem k tomu, ze klakson skoro nepouzivam, tak mi to uz nejak moc nevadi. Ale pokud tu vymenu nekdo dotahnete do konce s necim poradnym, tak to nafotte a s popisem to sem hodte. Myslim si, ze by to mohlo zajimat i vic lidi a nakonec bych treba i ja zacal troubit :D .
Uživatelský avatar
ROOOM
**
Příspěvky: 184
Registrován: 14 dub 2005, 12:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

tak se na nej kchoooknu

Příspěvek od ROOOM »

Tak se na broucka kouknu .... az se dostanu na rampu ... a dam vedet ....

"Umístění klaksónu na vozidlech Getz se nachází za maskou předního nárazníku.Je upevněn jedním šroubem takže jeho demontáž je docela jednoduchá.Klakson je napájen 12V.Při výměně za větší je třeba brát v úvahu jeho velikost a umístění aby tak nedošlo k potížím při montáži.V případě montáže tzv.FANFÁR doporučuji svěřit montáž autorizivanému servisu.

S pozdravem
Daněk Richard
Přijímací technik"
Getz 1.1 Cool - Green Bean
Mercedes Benz M-Class W164 3.0
Odpovědět

Zpět na „GETZ“