Getz 1.1 nemá výkon a mnoho ďalšieho

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Getz 1.1 nemá výkon a mnoho ďalšieho

Příspěvek od MICHAL77 »

Přečti si pořádně co psak myslím Hujer, rysky sedět můžou, ale i tak jsou rozvody rozhozené :lol: .

Jinak než něco zbytečně měnit jak tydýt bych si sjel na diagnostiku :lol: .
.........
Reklama
 

jeay
Příspěvky: 3
Registrován: 25 zář 2009, 09:08

Re: Getz 1.1 nemá výkon a mnoho ďalšieho

Příspěvek od jeay »

No kontroloval to mechanik,tak asi ví co dělá....diagnostika proběhla 2x a ukázala 0 chyb. :(
Hyundai Getz, 1.1 , 2004
sulc43
Příspěvky: 1
Registrován: 30 lis 2013, 07:08

Re: Getz 1.1 nemá výkon a mnoho ďalšieho

Příspěvek od sulc43 »

Ten problém sem ted resil také a nasel sundej rozvody a uvidis
Uživatelský avatar
tondabilek
Příspěvky: 4
Registrován: 28 dub 2014, 19:44
Bydliště: České Budějovice

Re: Getz 1.1 nemá výkon a mnoho ďalšieho

Příspěvek od tondabilek »

Ahoj lidi.
Mám stejný problém jako Vy.Auto nejede přitom : diagnostika 3x bez závat ,katík průchozí,rozvody vyměněné,již nevím na co se mám podívat,co by jste mi mohli doporučit.Motor se mi ale nezahřívá a olej neuniká.Přez to auto jezdí čím dál tím pomaleji - do kopců potřebuje tlačit(skoro) a žere 2x tolik.Jsem z něho nešťastný a opravář již neví co by měl ještě zkontrolovat. :hyu: ](*,) :roll:
Peter1202
Příspěvky: 5
Registrován: 07 bře 2018, 14:27

Re: Getz 1.1 nemá výkon a mnoho ďalšieho

Příspěvek od Peter1202 »

Nemá výkon, motor sa trasie pri zrýchľovaní, začne sa triasť pri 1800 ot. pri cca 2000 prestane, pri plynulom pozvoľnom zrýchľovaní cítiť ako motor pri určitých otáčkach stráca výkon a chvíľu zrýchľuje normálne. Diagnostika bez závad, aj v Hyundai, ani tam nevedia čo mu je. Ak pridávam plyn veľmi opatrne, zdá sa že auto ide normálne, alebo ak je vytočené do extr. vysokých otáčok, žiaden problém necítiť (4000 a viac). Sviečky a káble nové, katalyzátor a výfuk skontrolované bez závad, tlak paliva OK.
Ak auto stojí, motor ide pekne, ako žiletka. Problém iba pri zábere, problém sa prejavuje ako chvenie motora a strata výkonu, stále v rovnakých otáčkach iba pri zrýchľovaní. Dúfam že som to popísal dostatočne a že mi niekto poradí.
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Getz 1.1 nemá výkon a mnoho ďalšieho

Příspěvek od Richard555 »

máš tam zapalovací modul? Pro dva válce (na jednu svíčku nasazen a druhá je přes kabel, nebo pro všechny 4 a od něj kabely na všechny 4 svíčky ?
Problém může být právě v tom modulu, já to řešil na Nubiře a docela si s tím užil, než jsem ho vyměnil. Diagnostika ti žádnou chybu neukáže, auto cuká skáče občas jede normálně, občas vůbec, startuje při -20 na "škrt" a pak třeba s teplým motorem skoro nechytí.....
Dle mě jde o to, že se v modulu objeví buď prasklinky a vysoké napětí pak skáče jinak než má, ev. třeba na všechny svíčky a proto je jiskra slabá a blbne to....
Zkus si modul od někoho půjčit a vyzkoušet opravdu funkční kus -montáž a demontáž je otázka pár minut
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „GETZ“