tažne zařizení

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Ruzenka
Příspěvky: 1
Registrován: 22 bře 2020, 17:12

tažne zařizení

Příspěvek od Ruzenka »

Kde zehnat nejlevněji tažne zařízení okres Hodonin .Je lepší Bajenotové nebo pevné .
Reklama
 

Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: tažne zařizení

Příspěvek od Boryš »

Kde koupit nevím.

Obecně dle mého názoru je lepší pevné. Také jde sundat (resp. šlo to co jsem měl na Maree, hák byl na dva šrouby) a nevykvedlá se, je vhodnější na svislé zatížení, třeba na nosič kol. Na Favoritu jsem měl bajonet, ale nešel sundat, někdo s tím někam nacouval nebo do něj někdo najel... Favorita jsem pořídil jako ojetinu i s tím tažným.
dibarbora
*****
Příspěvky: 2085
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: tažne zařizení

Příspěvek od dibarbora »

Typ ťažného by som vyberal podľa charakteru použitia, na príležitostné použitie jednoznačne bajonet. Ak bude využitie trvalejšie tak poslúži v pohode aj pevné. Treba si len dať pozor na parkovacie senzory, ťažné im môže zavadzať (prakticky ich znefunkčniť) a tým pádom je toto dôvod pre bajonet.. pevné sa dá samozrejme tiež demontovať, ale každú chvíľu špekulovať s vercajgom okolo auta bude otravné..
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
Boryš
****
Příspěvky: 1088
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: tažne zařizení

Příspěvek od Boryš »

Záleží na každém. Mně to otravné nepřipadalo. Dva klíče a bylo to za pár chvilek. Protože Marea měla vzadu sklopný nárazník, tak jsem měl hák jen tehdy když jsem potřeboval vozit kola/koloběžky. A bajonet po zkušenosti s Favoritem bych nechtěl, to nešlo sundat vůbec. Možná jen s autogenem...
Uživatelský avatar
mysak85
*
Příspěvky: 40
Registrován: 10 lis 2007, 18:48
Bydliště: Jihlava

Re: tažne zařizení

Příspěvek od mysak85 »

Minulý rok jsem kupoval tento kousek a po 11 letech od koupě auta jsem jej montoval

https://www.tazne-zarizeni-vamot.cz/taz ... -3-5d.html
k tomu tuto elektriku
https://www.tazne-zarizeni-vamot.cz/ele ... 000mm.html

tažné používám převážně na nosič kol, tak mi vyhovuje

Jediný problém byl přidělat to tam, otvory na přidělání byly zrezivělé a musely se udělat nové závity, jinak by to tam přidělat nešlo, přístup úplně na pi*u

Montovali jsme to tam s kamarádem a je to práce na celý odpoledne
Hyundai Getz 1.4 16V 71Kw 11/2007 Red
Odpovědět

Zpět na „GETZ“