Chybný ukazatel paliva

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Blekku
Příspěvky: 9
Registrován: 24 črc 2020, 02:45

Chybný ukazatel paliva

Příspěvek od Blekku »

Zdravím,

dnes se mi stala taková nepříjemná věc. :D Chtěl jsem projet auto, dojížděl jsem k semaforu, kouknu na palubku a najednou vidím, jak mi před očima jde ručička benzínu z pozice 1/4 plnosti nádrže dolů k rezervě :D Ta se také rozsvítila, tak jsem zpanikařil a koukl jsem se do zpětného zrcátka, zda mi neuniká benzín, nebo jsem si neproděravěl nádrž, ale za mnou sucho. Naskočila zelená, já se pomalinku rozjel a ukazatel šel zase rychle nahoru do pozice, kde byl předtím, přišlo mi, jako by to bylo při stlačení spojky/brzdy a zatáčení do zatáček, ale nakonec se to dělo i na rovince(zkoušel jsem stlačit spojku v zaparkovaném stavu a ukazatel se nehnul, tudíž tímto to nejspíše není), i když ne uplně na rezervu, poté šel do pozice něco mezi rezervu a reálným stavem paliva, potom šel zase do reálného stavu paliva a pak zase na rezervu a takhle snad 5x. Tak jsem auto otočil a radši jel domu, nevím, zda by auto mohlo chcípnout, když by to šlo uplně na dno rezervy, i když v nádrži bylo reálně třeba 8L paliva. A chci se Vás zeptat, nevíte, čím by to mohlo být? Nerad bych, aby mě auto někde nečekaně nechalo. Nádrž děravá není.

Díky za všechny rady a tipy! :)

Michal H.
Reklama
 

Blekku
Příspěvky: 9
Registrován: 24 črc 2020, 02:45

Re: Chybný ukazatel paliva

Příspěvek od Blekku »

Někdo nějaké ponětí? Radu? :/
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybný ukazatel paliva

Příspěvek od Mexican »

navrhoval by som dotankovat do plna, vynulovat pocitadlo a overit si km / spotrebu. Ked to zacne blbnut mat poruke 5l kanister s benalom a pokojne vyjst do sucha. proste blbne plavak
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
KamZehr
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 dub 2012, 16:48
Bydliště: Praha

Re: Chybný ukazatel paliva

Příspěvek od KamZehr »

Myslím, že to bude taky plovákem .. mě to takhle blblo u Fiata.
Tucson 1,6 T-GDi Adventure - 09/2020
Odpovědět

Zpět na „GETZ“