Getz 1.1 vibrace při rozjezdu.

Moderátoři: vipe, Moderátoři

GeorgCom
*
Příspěvky: 10
Registrován: 05 úno 2022, 12:41

Re: Getz 1.1 vibrace při rozjezdu.

Příspěvek od GeorgCom »

Po delší době zdravím. Nechal jsem zvednout Getze v neautorizovanem servisu nápravnice úplně v pořádku trocha rzi na okrajích. Zřejmě chtěli v autorizovaném servisu vydělat a mleli nesmysly o STK atd. Skákání auta je problém se spojkou až se to zhorší bude nová. Mám ještě dotaz: dolil jsem olej asi 5 mm nad full. Četl jsem všechny možné názory ale ne o Getzovi :-) motor 1.1 r.v.2009. Váš názor? Tyto motory prý olej žerou tak to stejně brzy klesne, těch 5 mm nad ryskou.
Reklama
 

GeorgCom
*
Příspěvky: 10
Registrován: 05 úno 2022, 12:41

Re: Getz 1.1 vibrace při rozjezdu.

Příspěvek od GeorgCom »

GeorgCom píše: 27 bře 2022, 22:21 Po delší době zdravím. Nechal jsem zvednout Getze v neautorizovanem servisu nápravnice úplně v pořádku trocha rzi na okrajích. Zřejmě chtěli v autorizovaném servisu vydělat a mleli nesmysly o STK atd. Skákání auta je problém se spojkou až se to zhorší bude nová. Mám ještě dotaz: dolil jsem olej asi 5 mm nad full. Četl jsem všechny možné názory ale ne o Getzovi :-) motor 1.1 r.v.2009. Váš názor? Tyto motory prý olej žerou tak to stejně brzy klesne, těch 5 mm nad ryskou.
EDIT: právě jsem navštívil servis, kde mi změřili olej, hladina je po 15 minutách jízdy přesně na Full, takže dle servisáka OK a nic se odsávat nebude :-) měřil jsem to na mírně nerovném povrchu, stačí prý málo a olej je hned přes rysku :-) moje blbost.
Odpovědět

Zpět na „GETZ“