i30 1.4 80kw nestartuje

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: nulda, 89majlo96, Moderátoři

darkhill
Příspěvky: 3
Registrován: 14 dub 2021, 13:18

Re: i30 1.4 80kw nestartuje

Příspěvek od darkhill »

Dakujem za dotaz, tie som este neskusal vymenit , je mozne ze to robia cievky ? je moznost diagnostiky ? dakujem
Reklama
 

darkhill
Příspěvky: 3
Registrován: 14 dub 2021, 13:18

Re: i30 1.4 80kw nestartuje

Příspěvek od darkhill »

Dakujem za kazdu radu. Problem sa vyriesil sam ked sa zasekol klucik v spinacej skrinke a bolo ju treba vymenit a odvtedy to startuje . ;)
Sysel94
Příspěvky: 2
Registrován: 12 čer 2023, 09:42

Re: i30 1.4 80kw nestartuje

Příspěvek od Sysel94 »

marshalx píše: 28 čer 2018, 00:19 Ahoj. Mám i30 1.4 80kw, r.2010, najeto mých 85tis.. Občas se mi stane, že mi auto nenastartuje napoprvé, prostě točí, ale snaží se bublá a ne a ne chytnou. Napodruhé pak nastartuje hned. Jednou za čas se pak stane, že nenastartuje ani na 5x, když se ale k autu vrátím za hodinku, nastartuje napoprvé. Mám vypozorováno, že při velkém horku v létě jsou problémy se startem častější.

Auto jsem měl v servisu, ale nic nezjistili a problém stále přetrvává. Mám novou baterku, olej, filtr oleje a vzduchové, vyčištěnou škrtící klapku, v řídící jednotce žádná chyba a nikdy se mě nerozsvítil obrázek motoru, otáčky, teploty vše v normálu. Vzal jsem teď lepší benzin a je možné že se to trošku zlepšilo, ale občas je start malinko nejistý, ale teď je celkem chladnější počasí, takže nemám jak potvrdit chování při horku.

Při jízdě jede motor bez škobrtnutí, vše plynule tak jak má být.

Čím to může být? Jeden říká vyměň palivové čerpadlo, může to být tím, může se při vyšší teplotě při startu zadrhávat. Co myslíte? Setkal se s tímto někdo? Díky
Povedlo se přijít na závadu? Trápí mě stejný problém. Díky
mercadier
*
Příspěvky: 38
Registrován: 13 srp 2019, 21:25

Re: i30 1.4 80kw nestartuje

Příspěvek od mercadier »

Co třeba imobilizér
hyundai i30 (fd) 1,4cvvt
Odpovědět

Zpět na „i30 Motor a převodovka“