Podběhy kol

Laku, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Podběhy kol

Příspěvek od severtom »

Zdravím, v této sekci už se tuším řešilo odhlučnění podběhů a také nákupy krytu motoru z PL.
Mě by teď zajímalo, zda už někdo měnil ty plastové podběhy.
Minulý týden jsem kontroloval auto před 1050 km cestou. Včetně kol, zda nejsou v běhounu kamínky, hřebíky atd. - nechtěl jsem být nucen instalovat rezervu během cesty, na kterou bylo jen 10 hodin (denního světla).
Nesněžilo, ujeli jsme 1050 km, zastavím, kolo v rejdu a tak vidím, že v levém předním podběhu je před kolem, úplně v rohu u dolního okraje směrem k blatníku, prasklina. Asi 7 cm. Ten plast je tenoučký.
Měnil to už někdo? Zdá se, že životnost H je necelých 5 let (odcházející kabelové svazky, plasty atd.).
Nechci to vylepovat, ptám se, zda je lepší Hyu díl nebo PL díl. Kolik práce je s výměnou, pak cena tlumexu atd. - s tím už počítám.
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Podběhy kol

Příspěvek od Hardcam »

Ja jsem dodaval 2 pary, koupene v Cechach, do 500,-.
Cenu montaze netusim. Taky to asi budu resit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
severtom
***
Příspěvky: 731
Registrován: 21 pro 2010, 11:25

Re: Podběhy kol

Příspěvek od severtom »

Dva páry jako LP,PP,LZ,PZ do 500?
To je za pusu, mnohem víc bude stát montáž.
Proto se ptám ostatních, zda už to někdo měnil a za díl jakého výrobce.
Origo H jsou šlupičky a celkem by mě i zajímalo, zda je někomu v autorizáku měnili nebo zda řeknou, že sis to rozštípal sám kladivem :)
Když zkoušejí "kvalitu paliva" a "nutnost zahřívání motoru" na lidi, kterým motor škube...
I 30 CW Plus 1,4 CVVT LPG 08/2010
Netvrďte, že jdu za každou cenu proti proudu, myslete si, že si rád udělám vlastní názor :-)
Odpovědět

Zpět na „i30 Karosérie“