Přední nárazník

Laku, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
floutek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 15 črc 2011, 18:49

Přední nárazník

Příspěvek od floutek »

Ahoj,stala se mi taková prkotina,na ledu na kterém byl čerstvý sníh,mi to ujelo a pravou stranou jsem klepnul do betonové zídky.Výsledek je,že na pravé straně je nárazník po celé výšce prasklý a taky trochu do stran.Mám havarijní poj. a tak je mi to v celku jedno.Zajímá mě jenom,jestli někdo nevíte cenu výměny nárazníku i s lakem.Díky za případné odpovědi.
Reklama
 

downbass
Příspěvky: 1
Registrován: 06 pro 2016, 16:00

Re: Přední nárazník

Příspěvek od downbass »

Dá se to opravit, ale pozor - někdy se může stát, že ti řeknou, že integrita nárazníku bude narušena a už nebude mít stejné vlastnosti jako před opravou. Tentýž jsem měl na nissanu almera, ale tam ten plast byl silnější a šel snáze opravit.
Uživatelský avatar
Voči
**
Příspěvky: 149
Registrován: 09 bře 2009, 10:20
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední nárazník

Příspěvek od Voči »

Já jsem měnil nárazník v autorizovaném servisu taky na havarijní pojištění a cena s lakem byla cca 12500 kč. Nic jiného se neměnilo. Mřížka byla v pohodě.
Hyundai i30 1.6 CRDi 85 kW 6st.
Renault Mégane 2.0 84 kW 1996
Škoda Favorit 135 43 kW 1993
floutek
*
Příspěvky: 18
Registrován: 15 črc 2011, 18:49

Re: Přední nárazník

Příspěvek od floutek »

Tak jsem dneska vše vyřídil.Na pojišťovně to šlo v pohodě.V autorizovaném servisu vše nafotili,dali termín.Předběžná cena cca 15000 kč.
V podstatě jsem to čekal.Možná jiný menší servis nebo karosárna by to udělali za miň,ale pokud je to na havarijní poj. tak mají smluvní servisy,
a nebo 4% z náhrady dolů.Za nevyužití doporučeného servisu.Naštěstí to byl servis,kde běžně jezdím.Takže asi tak.
Odpovědět

Zpět na „i30 Karosérie“