auto po najeti na hrbol plave

Tlumiče, nápravý, brzdy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
rrobinnd15
Příspěvky: 2
Registrován: 14 črc 2017, 08:45

auto po najeti na hrbol plave

Příspěvek od rrobinnd15 »

ahoj. zacalo nam plavat auto pri najeti na nejakou nerovnost hlavne v zatacce kdyz treba predjizime tak jsou obcas mezi carama ty reflexni kosticky tak po najeti na to to s autem trosku cukne. jde to citit zezadu. Pry by to mohlo byt stabilizacnima tyckama.

Ma s tim nekdo zkusenost?
hyundai i30 2011 1.4
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: auto po najeti na hrbol plave

Příspěvek od bony »

rrobinnd15 píše:ahoj. zacalo nam plavat auto pri najeti na nejakou nerovnost hlavne v zatacce kdyz treba predjizime tak jsou obcas mezi carama ty reflexni kosticky tak po najeti na to to s autem trosku cukne. jde to citit zezadu. Pry by to mohlo byt stabilizacnima tyckama.

Ma s tim nekdo zkusenost?
To tak jednoznačně asi neurčíš, může to být vyvážení kol, stabilizační tyč, zavěšení nápravy, čep kola, popřípadě samotná pneumatika, atd.
rrobinnd15
Příspěvky: 2
Registrován: 14 črc 2017, 08:45

Re: auto po najeti na hrbol plave

Příspěvek od rrobinnd15 »

bony píše:
rrobinnd15 píše:ahoj. zacalo nam plavat auto pri najeti na nejakou nerovnost hlavne v zatacce kdyz treba predjizime tak jsou obcas mezi carama ty reflexni kosticky tak po najeti na to to s autem trosku cukne. jde to citit zezadu. Pry by to mohlo byt stabilizacnima tyckama.

Ma s tim nekdo zkusenost?
To tak jednoznačně asi neurčíš, může to být vyvážení kol, stabilizační tyč, zavěšení nápravy, čep kola, popřípadě samotná pneumatika, atd.
ted se meni tycky a chteli jsme i zaveseni kol ale to nejde mechanikovi povolit :wink:
hyundai i30 2011 1.4
guide19
*
Příspěvky: 43
Registrován: 21 kvě 2015, 09:32

Re: auto po najeti na hrbol plave

Příspěvek od guide19 »

ahoj, podarilo sa ti odstranit to plavanie auta?
Odpovědět

Zpět na „i30 Podvozek a řízení“